TROFEJE

 
 

Warhawk

stáhnout v pdf verzi
 
bronzová skrytá
Anti-Camper
Zabijte nepřítele v turretu, potom, co on zabil 5 lidí právě ve věži
 
Maggot 04.02.2009 16:35
Trofej velmi o náhodě, nejlepší je sledovat nepřátele na hlavních základnách. Nejlépe na malých mapách. Doporučuju si sebrat brýle, čekat někde tak, aby bylo pěkně vidět na turret a počítat zabití, který nepřítel nastřádá. Jakmile nadskočí 5 mrtvej, nemilosrdně zamiřte a pošlete to do něj brýlema. Docela otravná trofej.
 

 
bronzová skrytá
Daredevil
Vykonejte skok o výšce 100 stop v pozemním vozidle. Nepočítá se použití vznášedla
 
Homer 29.08.2009 15:19
staci sjet s autem z nejakyho vysokyho mostu a trofej je doma
Maggot 04.02.2009 16:40
Bohatě vám postačí 4x4 a mapa Eucadia, největší layout. Jakmile vyjedete z hlavní základny po mostě, dojedete k druhé. Na jedné ze stran můžete pohodlně seskočit pomocí 4x4 velký kus dolů a získat tak trofej. Další možnost je v mapě Tau Crater, jak ukáže následující video. link
digishit 04.02.2009 02:04
link
 

 
bronzová skrytá
Hit List
Zabij každého hráče z protějšího týmu alespoň jednou za zápas
 
Maggot 04.02.2009 16:46
Poměrně pohodová trofej, ač se tak nemusí zdát, vstupte do hry, kde je minimum protihráčů a každého alespoň jednou zabijte. Můžete takto vstoupit i do neranked hry, což značně měni situaci.
 

 
bronzová skrytá
Minesweeper
Nech se zabít pozemní minou alespoň 5x za zápas
 
Maggot 04.02.2009 16:48
Není co řešit, někdy vstoupíte do hry, kde tuto trofej získáte aniž byste o ní stáli. Přeci jenom, pokud si chcete urychlit čas, je dobré mít přítele, nebo alespoň dva ovladače. Stačí když ten druhý pohází někde miny (pozemní) a vy mu na ně 5x skočíte. Toto lze udělat i v split-screen hře, stejně jako drtivou část všech trofejí.
digishit 04.02.2009 02:04
link
 

 
bronzová skrytá
Reckless Pilot
Spáchej sebevraždu náletem do své vlastní vzdušné miny
 
Maggot 04.02.2009 16:51
Další z těch "gratis" trofejí... vzdušné miny lze sebrat pouze v letadle, přičemž jsou označeny fialovou barvou. Po arénách jich je celkem dost a ostatní piloti si jich zase tolik nevšímají. Prostě jednu položte ve vzduchu a naleťte si do ní. Hotové.
 

 
bronzová skrytá
Vengeance
Zabij nepřítele do 60 sekund, co zabil on tebe
 
Maggot 04.02.2009 17:00
Zde je to hlavně o pomstě a rychlosti. Deathmatch a malá mapka tu hrajou ve váš prospěch. Čím méně lidí, tím lépe pro vás, i když je to především o vašem stylu hraní. Jakmile jste zabiti, zapamatujte si nick, skočte do letadla a snažte se dotyčného ulovit co nejrychleji. Pokud navíc rádi pokládáte miny, může se krásně stát, že vám na ní pachatel ihned skočí.
 

 
bronzová skrytá
Secret Whats That Green Line?
Nech se zabít brýlema ( Binoculars ) když jsi v letadle
 
Maggot 04.02.2009 17:32
Trofej celkem o náhodě, pokud se jí snažíte dělat normální cestou. Budeme počítat s tím, že ano, tak vyzkoušejte toto. Najděte si mapku Eucadia a layout Northern Bridge... dvě malé základny spojené mostem, kde jsou brýle velice více než žádaným zbožím. Sedněte do letadla a snažte se v něm trávit co nejvíce času, poletujte nízko nad zemí. Pokud jste na jižní základně, v kráteru obklopeném skalami, motejte se s letadlem kolem věže, nejlépe jí přistaňte na vrcholku. Co nevidět si vás někdo všimne.
 

 
bronzová
Anti-Air Ninja
Sestřel Warhawk jinou pěchotní zbraní než je raketomet
 
Maggot 04.02.2009 17:44
Tohle je docela problém neboť veškeré pěchotní zbraně (krom raketometu) jsou více méně né zrovna moc silné, navíc s nimi zasáhnout pohybující se letadlo chce občas trochu trpělivosti a hlavně štěstí. K tomu si ale můžete dopomoci sami, vetřete se na nepřátelskou základnu, poškoďte letadlo a vyčkejte si, dokud k němu nepřiběhne nepřítel. Je to vše o rychlosti. Mně osobně se to podařilo plamenometem, když jsem se bránil před dvěma letadly, takže to je taky dost dobře proveditelné tímto způsobem. Pokud vezmete samopal, trvá to, ale je to v pohodě, neboť je i celkem silnej. Odstřelovačkou zničíte letadlo cca 3 ranami, což už je velice znát.
digishit 04.02.2009 02:11
link
 

 
bronzová
Bandit Award
Získej všechny Bandit odznaky
 
Maggot 04.02.2009 17:46
Získat všechny Bandit odznáčky (tzn. odznáčky prvního levelu v zabíjení atd.) není tak těžké, ale je to pouze o čase. Navíc předpokládám, že preferujete určitý styl souboje, takže počet zabití u jednotlivých částí může být lehce zanedbán. Ale univerzálnost je znamení dobrého hráče.
 

 
bronzová
Chief Sergeant
Dosáhni ranku Chief Sergeant
 
Maggot 04.02.2009 18:01
Na tuto hodnost potřebujete získat alespoň 2500 bodů a odznáček Bandit Ground Combat což by neměl být zdaleka takový problém. Jak říkám, chce to jen čas a všechno se odvíjí od vašeho skillu a umění války. Každopádně se jedná o jeden z prvních ranků, tak maximálně týden lehkého hraní by vám tato trofej měla sebrat.
 

 
bronzová
Collector
Získej a dones na základnu 4 jádra najednou v Collection režimu
 
Maggot 04.02.2009 18:10
Nejlepší řešení je co nejrychleji letět pro nejvzdálenější jádra a po cestě na základnu jich sebrat co nejvíc... celkem jsou 4. Pokud jsou ve hře s vámi i zkušenější spoluhráči, tak darují jádro / a tomu, kdo jich má nejvíc. Jenže většinou takové štěstí nemáte, tak to neni tak lehké. Ale čim menší mapa a méně nepřátel, tím míň potíží při sbírání. Další z trofejí, kde je nutné mít štěstí na spoluhráče, ale také protihráče.
digishit 04.02.2009 02:12
link
 

 
bronzová
Combat Driver
Dokonči Vehicle Combat Training
 
Maggot 04.02.2009 18:21
Prostě a jednoduché, jeden z prvních tutoriálů, který najdete v menu. Triviální záležitost ve které se naučíte ovládání pozemních vozidel. Pro začátečníky užitečnost.
 

 
bronzová
Cowboy
Zahraj perfektní Team Deathmatch ( nejvyšší skóre, žádná smrt)
 
Maggot 04.02.2009 18:39
Velice, převelice tuhá trofej, která se může stát noční můrou. Nejlepším výběrem je tak TDM s malým počtem hráčů, nejlíp 1 vs. 1 kde jsou letadle. Musíte mít nejlepší skóre a a nezemřít ani jednou. Takto se snažte alespoň jednou zabít proti hráče a pak třeba celý zápas unikat v letadle, či se proletovat nad krajinou, hlavně se nenechte dostat. Pokud jste kráječi první třídy, tak se vrhněte na plný server kde hrají experti a vyzkoušejte si na nich své ego.
 

 
bronzová
Dead-Eye
Zabij nepřítele odstřelovací puškou ze vzdálenosti 2.500 stop
 
Maggot 04.02.2009 18:45
Co si budeme povídat, to je dálka jak prase! Kdo má problémy se zrakem, případně hraje na CRT TV s horším obrazem, jeho situace je ještě o něco komplikovanější. Navíc vězte, že těch 2500 yardů kolikrát nemá ani celá mapa. Trefit pohybující se cíl na nějaké mapě je celkem pruda, ostatně jsou problémy i se statickým cílem. Abyste si dokázali představit, jaká vzdálenost to asi je, ve střední části mapy Archipelago je to vzdálenost od útesu nepřátelských základen, nebo například přes půlku mapy Omega Factory. Samozřejmě to chce zkoušet, bohužel je to poctivou cestou celkem hnusná práce.
digishit 04.02.2009 02:07
link
 

 
bronzová
Dumbfire
Znič nepřátelský Warhawk náhodně vystřelenou Swarm Missile nebo Homing Missile
 
Maggot 04.02.2009 19:17
Další z trofejí která je spíše o náhodě, zejména neholdujete-li moc létání. Musíte totiž sestřelit nepřátelské letadlo (v letadle) aniž byste ho zaměřili raketou. Na tento úkol mohu doporučit žlutou raketu Homing Missile, která je dostatečně silná, aby smetla lehce poškozené letadlo. Jenže je tu hned několik faktorů, proč to nebude jen tak. Letadlo jednou ranou nesestřelíte, jen ho načněte kulomety a pak se ho snažte zasáhnout raketou. Bez zaměřování. Jenže to je právě druhý problém, ten daleko větší. Nejlepší je tak sledovat nějakého nebožáka až k letadlu a až bude těsně u něj, vypálit raketu směrem k letadlu. Pokud budete mít štěstí, nepřítel stačí nastoupit, letadlo exploduje a vám naskočí trofej. Haleluja.
 

 
bronzová
Emergency Evasion
Zruš alespoň 6 najednou vystřelených raket na tebe zaměřených pomocí Chaff
 
Homer 29.10.2009 21:42
link
Maggot 04.02.2009 19:30
Tohle by neměl být zase takový problém, pohybujete-li se alespoň minimálně v letadlech. Zajisté jste si všimli, že občas je situace ve vzduchu více než akční a jen co se odlepíte od země, máte za sebou tucet naštvaných pilotů, kteří vám chtějí utrhnout křidélka jako mouše. Na tuto trofej vám postačí jedna, lépe dvě Chaff věcičky, pomocí kterých neutralizujete na sebe zaměřené rakety. Myslím si, že v získání této trofeje by neměl být sebemenší problém, stačí prostě poletovat ve vzduchu, ještě lépe si najít nějaký dogfight zápas a čekat než na vás bude čekat 6 zaměřených raket. Pak jenom stiskněte spoušť a trofej je doma.
 

 
bronzová
Enlistee
Vstup do klanu
 
Maggot 04.02.2009 19:57
Vstoupit do klanu lze jednoduše, buďto dostanete pozvánku od existujícího klanu, nebo si prostřednictvím menu založíte vlastní. Pak už z něj můžete odstoupit, a trofej vám zůstane.
 

 
bronzová
Ground Pounder
dokonči Ground Combat Training
 
Maggot 04.02.2009 20:06
Další z "Tutorial" trofejí, ve které si procvičíte pozemní boj. Sestává převážně ze střelby na cíl.
 

 
bronzová
Hat Trick
dones 3 vlajky za jeden zápas v Capture The Flag
 
geobbu 07.02.2009 23:34
Da se ziskat i tak, ze si zalozite vlastni hru a sami ji pokazde ukradnete a vezmete (muze byt klidne i pre-game). ale musite to stihnout, kdyz budete na mape sami.
Maggot 06.02.2009 21:26
Celkem obtížná trofej, ale záleží čistě na vás, jak si tykáte s režimem Capture The Flag. Může se stát, že váš tým bude buďto přehnaně silný, nebo naopak přehnaně slabý a tak nedostanete šanci vlajku vůbec získat. Přesto byste se ale měli zaměřit na určitě věci. - Na základnu se snažte dostat letadlem a nabitým Lightning Gunem vyčistěte prostor, jelikož nepřátelé mají z 90% totálně prošpikovanou základnu minama. -Sami naopak berte miny a jakmile seberete vlajku, sázejte je za sebou nekompromisně. - Pro únik zvolte 4x4, jedná se o rychlé vozítko, a ruku na srdce, rychlost je na prvním místě. S tankem nemáte šanci, jelikož vás většině případů doženou stíhači a udělají z vás krmení pro krávy. - Na cestu si berte do batůžku raketomet, může se velmi lehce stát, že budete sami na cestě a kolem vás hejno otravných letadel. Nejjednodušší cesta jak se jich zbavit je právě raketometem. Přesto se ale neobejdete bez pomoci týmu, nebojte si říct o pomoc.
 

 
bronzová
How Did You Do That?
Znič nepřátelský Warhawk pomocí Cluster Bomb
 
Maggot 16.02.2009 18:44
Více než obtížná trofej, která vyžaduje mnoho štěstí a vydatného časování. Sestřelit jiné letadlo pomocí Cluster Bomb je sakra obtížný úkol, o čem se ale sami zajisté přesvědčíte. Nejpravděpodobnější situace: 1) Váš spojenec utíká s vlajkou nebo jádry a kolem poletující nepřátele se mohou držet velmi nízko při zemi. To je vaše šance, jak je takto zničit. Samozřejmě se vám to asi nepodaří hned napoprvé, ale vězte že to jde. 2) Tato metoda je o něco spolehlivější. Na nepřátelské základně sledujte nepřátelského vojáka k letadlu a jakmile už bude blízko, shoďte na letadlo bombu. Je veliká šance že zrovna nastoupí a takto ho zničíte. Přesto to není nic lehkého, pokud tedy nehrajete s kamarádem.
 

 
bronzová
Invincible
Naakumuluj 250 % poškození aniž by jsi do 10 vteřin zemřel
 
Maggot 16.02.2009 18:50
100% života tvoří váš ukazatel zdraví. Vy ho musíte dva a půlkrát vypotřebovat, aniž byste zemřeli. Nejjednodušší způsob a zároveň zaručený je hodit na zem lékárničku, stoupnout si do léčivého víru a nechat do sebe střílet například ze samopalu nebo Warhawku. Těchto situací při hraní zažijete více než dost.
 

 
bronzová
Irony
Zabij nepřítele jeho vlastní nášlapnou minou
 
Maggot 16.02.2009 19:03
Znovu, na tyto situace narazíte mnohokrát. Nepřítel má v oblibě například házet miny ke stanovišti s vlajkou, případně po celé základně. Doporučuji vzít letadlo, Lightning Gun a naplno ho nabít. Co nejlépe hned ze začátku. Leťte k nepřátelské základně, někam kde je stanoviště s minami. Čekejte než se nepřítel uchýlí právě pro ně a začne je někde pokládat. Jakmile jí odhodí, vystřelte k tomuto místu projektil, který zničí všechny miny v okolí a máte dost velkou šanci, že zabije i nepřítele.
digishit 04.02.2009 02:09
link
 

 
bronzová
Lone Wolf
Zahraj perfektní Deathmatch (Maximální skóre, nula úmrtí )
 
Maggot 16.02.2009 19:11
Další obtížná trofej, kterou lze získat hlavně na malých mapách s minimálním počtem hráčů. Doporučuji se co nejvíce držet ve vzduchu, pokud jste naopak kráječi první třídy, můžete klidně bouchat lidi na zemi. Tím myslím hlavně online cestu.
 

 
bronzová
One In A Million
Sestřel nepřátelský Warhawk tankem
 
Homer 31.08.2009 11:38
staci se s nekym domluvit nebo si pockat v modu zony kdyz budou letadla hlidat vlajky nizko u zeme a pak jen staci dobre zamirit a vypalit.
Maggot 16.02.2009 19:19
No, docela přituhuje. Sestřelit letadlo letící plnou rychlostí je práce pro drsný chlapy. To po vás samozřejmě nikdo nechce. Stačí sestřelit levitující letadlo, což už není tak nestravitelné jak se zdá. Vždy miřte trošku před letadlo, směrem, kterým se pohybuje. Snažte se trefit přímo do trupu letadla, protože občas je hra dosti nefér a když se trefíte do křídélka, tak se nic nestane. S trochou cviku zvládnete raz, dva a ani se přitom nezadýcháte.
digishit 04.02.2009 02:10
link
 

 
bronzová
Overkill
Znič nepřátelský Warhawk pomocí 8 najednou vystřelených Swarm Missile
 
Maggot 16.02.2009 20:02
Celkem stravitelná trofej, akorát počítejte s tím, že budete muset sebrat ještě jeden token zelených Swarm raket. Poté si vyhlédněte nějakého pomalu letícího pilota a zaměřte na něj celkem 8 svých raket. Najednou. Čím blíže budete, tím lépe pro vás a hůře pro něho. Pokud bude patřit k těm méně zkušeným, dostanete ho jak nic.
 

 
bronzová
Pilots License
Dokonči "Warhawk Combat Training"
 
Maggot 16.02.2009 20:50
Poslední z úvodních zkoušek, ve kterých se naučíte pořádně ovládat letadlo. Doporučuji vyzkoušet, hrajete-li hru poprvé.
 

 
bronzová
Recognition of Merit
Získej jakýchkoli 5 medailí
 
H0W3N 12.07.2009 17:54
jak získat tuto trofej? když jdu do my profile, mám tam 5 medailý, ale když jsem získal tu pátou, tak mi trofej nenaskočila... v čem může být problém ? kdy má trofej správně naskočit?
 

 
bronzová
Remote Pilot
Znič nepřátelský Warhawk pomocí TOW
 
LOSERcze 21.02.2009 17:44
nejlepsi je to v dogfightu tam je plno cilu
skandy26 21.02.2009 15:17
Chce to trpělivost. Počkejte až nějaka stihačka bude stat nad vašim startem a kosil vam spoluhrace, přibližte se, a pak už jen stačí se trefit
 

 
bronzová
Resourceful Driver
Zaznamenej přejetí džípem a zastřelení protihráče kulometem (vzadu) bez opuštění vozidla
 
digishit 04.02.2009 02:11
link
 

 
bronzová
Rivalry
Vyhraj Clan Match jako člen klanu, nebo jeho vůdce
 
 

 
bronzová
Saboteur
Znič nepřátelský vůz pomocí Field Wrench
 
digishit 04.02.2009 02:09
link
 

 
bronzová
Survivalist
Přežij minutu jako hrdina v režimu Hero
 
skandy26 21.02.2009 15:16
Prostě se někde schovejte.....a doufejte,že k Vám za tu minutu nedoběhnou
 

 
bronzová
Tail Shaker
Znič nepřátelské letadlo vzdušnou minou, 5 sekund po jejím vypuštění
 
 

 
bronzová
Taxi Driver
Pomoc spoluhráči tím, že ho dovezeš v CTF nebo Collection s úlovkem na základnu, v jakémkoli vozidle
 
skandy26 21.02.2009 15:13
Přijedte s 4x4 nebo s Tankem pro hráče,který jde pěšky s vlajkou opozitního týmu a dovezte ho na svůj start.
 

 
bronzová
Warlord
Založ klan a dostaň do něj 9 členů. Dohromady tedy 10 i s tebou jako vůdcem klanu
 
naruto76758evil 01.08.2017 12:29
Tak tady s touhle trofeji bych taky potreboval pomoct, jestli ma ještě nekdo klan s 9 cleny, tak prosim piste na muj psn : naruto76758evil diky
 

 
bronzová
World Victory
Zaber všechny možné zóny v Zones a sniž level hlavní nepřátelské základny na 1
 
digishit 04.02.2009 02:06
link
 

 
stříbrná skrytá
Canyon Run
Sestřel v letadle nepřátelský Warhawk na mapě Vapour Field Glacier při průletu propastí v centru mapy
 
digishit 04.02.2009 01:59
link
 

 
stříbrná skrytá
King of the Jungle Gym
Získej nášlapné miny z kopule na mapě Omega Factory Rumble Dome
 
lidr13 16.08.2010 11:34
proc sou jako ty miny az tak vysoko?uz vidim jak tam kazdej poleze
digishit 04.02.2009 01:58
link
 

 
stříbrná skrytá
Safety Violation
Zabij vzdáleného nepřítele z vrcholu jeřábu na mapě Tau Crater
 
digishit 04.02.2009 02:05
link
 

 
stříbrná
Aerial Ballet
Při letu na Jetpacku sestřel nepřítele (který také používá Jetpack ) čímkoli jiným než raketometem
 
 

 
stříbrná
Are You Aim-Botting?
Sestřel odstřelovačkou nepřítele co letí na Jetpacku
 
digishit 04.02.2009 02:08
link
 

 
stříbrná
Behind Enemy Lines
Dojeď s APC na nepřátelskou základnu a nech do tebou řízeného auta respawnovat alespoň jednoho spoluhráče
 
digishit 04.02.2009 02:03
link
 

 
stříbrná
Commander
dosáhni ranku Commander
 
 

 
stříbrná
Decorated Soldier
získej 15 jakýchkoli medailí
 
 

 
stříbrná
Flying Fortress
Buď členem, nebo pilotem posádky, v naplněném vznášedle (7 lidí)
 
 

 
stříbrná
Giant Killer
Sestřel Dropship když jsi ve Warhawku
 
 

 
stříbrná
Lt. Colonel
dosáhni ranku Lt. Colonel
 
 

 
stříbrná
Master Award
získej všechny Master odznaky
 
 

 
stříbrná
Shield Breaker
Proraz nepřátelský E-POD štít nabitým Lightning Gunem
 
digishit 04.02.2009 02:00
link
 

 
zlatá
Bandwidth Donor
-- hostuj v kuse 4 hodiny hodnocených dedicated her
 
 

 
zlatá
Executive Honor
Získej všechny medaile ve hře
 
 

 
zlatá
General
dosáhni ranku General
 
 

 
zlatá
Porcupine
Znič nepřátelský Warhawk pomocí E-POD štítu z transportéru
 
digishit 04.02.2009 02:01
link
 

 
zlatá
Surgical Strike
Sestřel vznášedlo Dropship pomocí Binoculars
 
 

 
zlatá
That Was Some Bug
Zabij nepřítele na Jetpacku tím, že ho buďto přejedeš, nebo ve vzduchu trefíš letadlem
 
digishit 04.02.2009 02:03
link
 

 
zlatá
Warhawk Award
Získej všechny odznaky na levelu Warhawk
 
 

 
platinová
Warhawk Supreme Achievement
Po dosažení všech předchozích trofejí získáš tuto platinovou
 
LOSERcze 27.04.2009 18:07
me to trvalo 1800 hodin
Maggot 04.02.2009 20:58
Kdo získá tuhle platinu, je u mne opravdu borec. Počítejte s minimálně 500 hodinami čistého času, spíš však více.
LOSERcze 17.02.2009 17:38
poctivej hrac potrebuje tak 1000 hodin
 

 

Přidat komentář

Anti-Camper

Přidat komentář

Daredevil

Přidat komentář

Hit List

Přidat komentář

Minesweeper

Přidat komentář

Reckless Pilot

Přidat komentář

Vengeance

Přidat komentář

Secret Whats That Green Line?

Přidat komentář

Anti-Air Ninja

Přidat komentář

Bandit Award

Přidat komentář

Chief Sergeant

Přidat komentář

Collector

Přidat komentář

Combat Driver

Přidat komentář

Cowboy

Přidat komentář

Dead-Eye

Přidat komentář

Dumbfire

Přidat komentář

Emergency Evasion

Přidat komentář

Enlistee

Přidat komentář

Ground Pounder

Přidat komentář

Hat Trick

Přidat komentář

How Did You Do That?

Přidat komentář

Invincible

Přidat komentář

Irony

Přidat komentář

Lone Wolf

Přidat komentář

One In A Million

Přidat komentář

Overkill

Přidat komentář

Pilots License

Přidat komentář

Recognition of Merit

Přidat komentář

Remote Pilot

Přidat komentář

Resourceful Driver

Přidat komentář

Rivalry

Přidat komentář

Saboteur

Přidat komentář

Survivalist

Přidat komentář

Tail Shaker

Přidat komentář

Taxi Driver

Přidat komentář

Warlord

Přidat komentář

World Victory

Přidat komentář

Canyon Run

Přidat komentář

King of the Jungle Gym

Přidat komentář

Safety Violation

Přidat komentář

Aerial Ballet

Přidat komentář

Are You Aim-Botting?

Přidat komentář

Behind Enemy Lines

Přidat komentář

Commander

Přidat komentář

Decorated Soldier

Přidat komentář

Flying Fortress

Přidat komentář

Giant Killer

Přidat komentář

Lt. Colonel

Přidat komentář

Master Award

Přidat komentář

Shield Breaker

Přidat komentář

Bandwidth Donor

Přidat komentář

Executive Honor

Přidat komentář

General

Přidat komentář

Porcupine

Přidat komentář

Surgical Strike

Přidat komentář

That Was Some Bug

Přidat komentář

Warhawk Award

Přidat komentář

Warhawk Supreme Achievement

7

Mafia: Definitive Edition

7

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

8

Crash Bandicoot 4: It's About Time

8

Pikmin 3 Deluxe

8

Star Wars: Squadrons

8

Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital