TROFEJE

 
 

Blur

stáhnout v pdf verzi
 
bronzová
Getting into the swing of things
Získej prvního fanouška
 
 

 
bronzová
Been there, got the T-shirt
Nabourej své první auto
 
 

 
bronzová
Friendly competition
vyber si libovolného kamaráda jako rivala z žebříčků pro jednoho hráče
 
Dacyn 20.09.2010 21:50
V single playeru dáte leaderboards, trojúhelník a tuším že L nebo R1 (dole pod tou tabulkou je to napsaný). Samozřejmě že musíte mít nějakého frienda, kterej hrál single player.
 

 
bronzová
Making a name for yourself
Dokonči svůj první Fan Run závod
 
Dacyn 20.09.2010 21:52
Fan Run se dočkáte na každém druhu trati krom One-on-One. Na trati uvidíte oranžový obrázek stejný jako na trofeji, projedete ním a pak následně projede dalšíma 12 oranžovýma branama v časovém intervalu, který je znázorňován fanoušky.
 

 
bronzová
Denied!
Vyhni se svému prvnímu Power-upu nebo jej znič
 
Dacyn 20.09.2010 21:54
Zničit power-up můžete například pohybem kloboučku zpět s nějakým útočným power-upem, když na vás letí shunt. Nebo se dobře ničí miny bargem apod. Tudle trofej nemůžete minout.
 

 
bronzová
Hot Date
Odemkni Shannonin závod jeden na jednoho
 
Dacyn 20.09.2010 21:55
První One-on-One, otevřete ho plněním takzvaných demands u každý postavy vedle přehledu závodů.
 

 
bronzová
Learning the ropes
Poraž Shannon v závodě jeden na jednoho
 
 

 
bronzová
I must break you
Nabourej svého prvního rivala v závodě jeden na jednoho
 
Dacyn 20.09.2010 21:57
Musíte v závodě One-on-One svého prvního rivala wrecknout. To je zobrazeno titulkem Wrecking Shot (ohodnoceno 50 fanoušky).
 

 
bronzová
Friends make better enemies
Prožij si na plno přátelské challenge
 
 

 
bronzová
Sharp Shooter
Plně ovládni power-up Bolt
 
Dacyn 20.09.2010 22:01
Trofej má čtyři části: Boltni 50 power upů Zasáhni 3 různé auta jedním power upem Bolt (každý power up Bolt má tři bolty) Tref všechny 4 Bolty do jednoho auta (lze pouze s módem na 4 Bolty) Tref 3 bolty a wreckni auto Plné zasáhnutí boltama se značí titulkem Fully Bolted (ohodnoceno 30 fanoušky navíc)
 

 
bronzová
Outta my way!
Plně ovládni power-up Barge
 
Dacyn 20.09.2010 22:03
Trofej má čtyři části: Bargni 250 aut - Bargni 3 auta najednou - Bargni někoho do vody nebo ze skály - Bargni přicházející útok (Vše velmi jednoduché. Na tuto trofej se nemusíte soustředit.)
 

 
bronzová
Furiously fast
Plně ovládni power-up Nitro
 
Dacyn 20.09.2010 22:07
Trofej má čtyři části: Předjeď nitrem 250 aut - Arbraikni 3 nebo více aut najednou (Toho dosáhnete kloboučkem dozadu u nitra. Používá se to v prudkých zatáčkách, kdy tim zastavíte prudce otočíte auto po směru trati a ono vás to za dvě sekundy zase vrátí do původní néli vyšší rychlosti, velmi užitečné) - Použij v jednom závodě tři Airbraiky a vyhraj závod - Použij v nitru zpětnej Bolt, kterej trefíš
 

 
bronzová
Tourist
Prozkoumej lokace v Blur
 
Dacyn 20.09.2010 22:13
Trofej má čtyři části: Zastav a udělej si dobrej výhled na ohňostroj v Brightonu (Dejte Fan Favorite, tuším, že třetí okno je to a dejte třetí závod Brighton - Coastal Cruise a vemte si H2, kterého dostanete po Crash and Burn eventu. Nechte všechny projet a v klidu si zajeďte před první zatáčku doprava a zastavte na nulu. Ohňostroj musí být veprostřed obrazovky) - Jeďte s kouřícím autem po letišti v Amboy - Projeďte s nitrem benzinku v Amboy - Projeďte čistým nitrem (tzn. bez narážení či pádu) Hollywood cedulí v multiplayeru (Zmíněná cedule je na mapě Hollywood Downtown Vista)
 

 
bronzová
He's a Wrecking Machine
Dokonči všechny Destruction závody
 
Dacyn 20.09.2010 22:15
Hodně velký psycho na hard obtížnost (kvůli světlům), obzvlášť poslední závod na 300 světel. Chudák položka restart .
 

 
bronzová
Check yourself
Dokonči všechny Checkpoint závody
 
Dacyn 20.09.2010 22:21
Trofej má čtyři části: Seber 100 stopwatch power upů (takový hodiny, co vám přidávají čas) - Získej pět světel v Checkpoint závodě bez použití nitra (To získáte automaticky, jelikož je tam jedna trať bez nitra tušim) - Získej pět světel v Checkpoint závodě bez sebrání power upu Stopwatch (Tady doporučuji první Checkpoint závod na úroveň easy, v poslední zatáčce před cílem použijte vždy Nitro Airbraik a dáte to v poho) - Projeď každým Checkpointem s použitím nitra (ani nwm, že sem to udělal
 

 
bronzová
Shocking
Plně ovládni power-up Shock
 
Dacyn 20.09.2010 22:25
Trofej má čtyři části: Shockni 250 aut - Shockni jedno auto více než jedním shockem - V singlu použij shock tak, aby všemi třemi projelo/a auta - Vyhni se svým shockům v Carverově One-on-One (Hoďte to, když ste první, jinak vám tim projede ten tatar)
 

 
bronzová
It's a trap!
Plně ovládni power-up Mine
 
Dacyn 20.09.2010 22:28
Trofej má tři části: Mine 250 aut (nwm jak to přeložit, či vyskloňovat, či použít svůj vlastní název xD) - Tref 20 aut minou dopředu (power up mine a klobouček dopředu) - Znič 50 min (Samozřejmě se nepočítá, když ji zničíte sami sebou xD)
 

 
bronzová
Medic!
Plně ovládni power-up Repair
 
Dacyn 20.09.2010 22:32
Trofej má čtyři části: Oprav 500 těch čáreček v životech auta - Oprav se, když seš skoro zničenej a letí na tebe power up - Vyhraj závod s kritickým poškozením a měj u sebe opravu (Čet sem, že to má být v singlu, ale já osobně jsem to dostal v Mulťáku na 100%, prtže první sem hrál mulťák do úrovně 4 legendy a pak až singl) - Vyhraj závod bez wrecknutí, ale zároveň oprav víc těch dílků, než má tvoje auto
 

 
bronzová
Win some, lose some, wreck some
Ovládni všechny Race závody
 
Dacyn 20.09.2010 22:36
Trofej má čtyři části: Dokonči jedno kolo bez toho, aby si byl zasažen power upem - Nech se trefit každým druhem power upu v jednom závodě (Myšleno útočným power upem, takže žádný nitro ram apod.) - Zasáhni power upem 5 různých aut v Midas Touch Event - Vyhraj 25 karierních závodů
 

 
bronzová
Globetrotter
zazávoď si v každé lokaci ve hře
 
Dacyn 20.09.2010 22:38
Barcelona Oval Amboy Brighton LA Docks LA River LA Downtown Tokyo Shutoko SanFran Sausalito Barcelona Oval Barcelona Gracia SanFrank Russian Hill Hollywood Hills Hackney NY Dumbo Mount Haruna (Počítá se jak singl, tak mulťák)
 

 
bronzová
For the fans
Splň všechny požadavky fanoušků
 
Dacyn 20.09.2010 22:43
Trofej má dvě části: Dokonči 50 Fan Demands (Na trati takový výzvy, asi až od třetího Eventu) - Dokonči všechny Fan Demands na jedný trati (Doporučuji to udělat hned na první trati v Fan Favorite eventu. První je zasáhnutí dvěma shuntama, pak trefit bolt v driftu, pak předjetí nitrem a naposled nitro ram-tzn. náraz do auta nitrem)
 

 
bronzová
You can't touch this
Plně ovládni power-up Shield
 
Dacyn 20.09.2010 22:46
Trofej má čtyři části: Použij štít na 150 přicházejících power upů - Použij jeden štít na 3 nebo více power upů - Použij štít na 50 power upů, které jsou těsně blízko tebe - Měj u sebe jedno kolo štít a nepoužij ho a vyhraj závod
 

 
bronzová
Who needs cone gates?
Plně ovládni Fan Run závody
 
Dacyn 20.09.2010 22:48
Fan Run se dočkáte na každém druhu trati krom One-on-One. Na trati uvidíte oranžový obrázek stejný jako na trofeji, projedete ním a pak následně projede dalšíma 12 oranžovýma branama v časovém intervalu, který je znázorňován fanoušky. Je jedno na jakou úroveň hrajete hru pro tuto trofej.
 

 
bronzová
Lights out, Meatball!
Ukaž, že můžeš vnést souboje do závodů jeden na jednoho
 
Dacyn 20.09.2010 22:52
Trofej má čtyři části: Uber Carverovi hodně životů, pak nech, aby ubral trochu on tobě a pak vyhraj závod (Nesmíš ho wrecknout.) - V Natalye One-on-One vyhraj a nenech se udeřit ani jedním power upem - Wreckni Khana v One-on-One - Shockni Talona
 

 
bronzová
Haruna matata
Projeď všemi primárními světly v M.Haruna Checkpoint závodě, bez zničení auta
 
Dacyn 20.09.2010 22:58
Získej primární světla (To asi znamená, že můžete být i třetí, nejsem si jistý. Já dojel první v Checkpoint závodě Mount Haruna (Loose Cannon okno a čtvrtý závod tuším) a vůbec nepoškoď auto (tzn. ani půl čárky dolu!) Doporučuji si vzít very grippy auto, nejlépe astru extreme, prtže je o něco lepší než ten grippovací Rennault, ikdyž to není na jejich statech viditelné . Astru dostanete až po posledním One-on-One, ale nemyslím tím Shannon astru, ale klasickou.
 

 
bronzová
Incoming!
Plně ovládni power-up Shunt
 
Dacyn 20.09.2010 23:06
Trofej má čtyři části: Shuntni 250 aut - Znič 250 na tebe letících shuntů - Vyhni se 100 shuntům (No bez toho módu, co dostanete v mulťáku, bych to moc nezkoušel. Ten mód dostanete tak kolem 20, teď přesně nwm a ani nwm jak se menuje xD, myslím že ACM nebo tak nějak. Podle obrázku to určitě poznáte, je to zelený mód.) - Vystřel a tref 100 shuntů za sebe
 

 
bronzová
Show 'em who's boss
Dokaž, že jsi nejlepší dokončením Rival Demands závodů v kariéře
 
Dacyn 21.09.2010 16:12
Trofej má čtyři části: Ukaž Talonovi, že umíš driftovat splněním jeho prvního Demandu - Splň druhej Demand v City Slicker´s - Setkej se s prvním Demandem v kariéře - Setkej se se stovkou Demandů ve hře
 

 
bronzová
Speed Demon
Překonej stanovené rychlosti v třídách vozů A, B, C a D
 
Dacyn 21.09.2010 16:21
Trofej má čtyři části: Překonej 150mph s vozidlem ze třídy D na trati Amboy bez nitra (vyberte si okno Proving Grounds, pátá trať tuším a vemte si Rat Rod. Počkejte až odjedou závodníci, aby vás nehitovali a na nějaký rovině to dejte) - Překonej 160mph s vozidlem ze třídy C na trati Docks bez nitra (vyberte si okno Crash and Burn, třetí trať tuším a vemte si 69 Camaro. Dále pokračujte stejně jako u předchozí rady na třídu D) - Překonej 175mph s vozidlem ze třídy B na trati Downtown bez nitra (vyberte si okno Midas Touch, šestá trať tuším a vemte si M3 E92) - Překonej 200mph s vozidlem ze třídy A na trati Shutuko bez nitra (stačí nebourat)
 

 
bronzová
Giant Killer
Poraž hráče na 50. příčce
 
Dacyn 21.09.2010 16:27
No příčka je celkem špatnej překlad, já bych to ponechal jako klasickej level. Tudíž poraž hráče, kterej má 50 level. Nejlépe to uděláte s shanon astra extreme, jelikož je nejrychlejší. Dnes už to budete mít težší, prtže moc hráčů s levlem 50 základním není, jelikož jdou hned do legendy a legendu s levlem 50 asi jen tak neporazíte. Kdybyste s tím měli hodně velkej problém, tak klidně PM.
 

 
bronzová
All Rounder
Vyhraj závod v playlistu více žánrů
 
 

 
bronzová
Paint Job
Vyčuhuj z davu díky svému přestříkanému vozu
 
Dacyn 21.09.2010 16:30
Trofej má tři části: Přesprejuj si auto - Skonči v první trojce s růžovým autem - Přesprejuj jedno ze svých aut do metalýzy apod. (Takové barvy se vám otevírají po vítězstvích s daným autem, výběr druhu barvy máte pod tou paletou.)
 

 
bronzová
For you consideration
Vyhraj ocenění
 
Dacyn 21.09.2010 16:33
Trofej má tři části: Vyhraj první ocenění v závodě (To sou ty awardy po celkovým vyhodnocení závodu. Tuto trofej neminete, prtže můžete dostat award i za hodně bourání nebo nepřesné střílení )
Dacyn 21.09.2010 16:34
ještě sem zapomněl napsat zbylý dvě xD - Vyhraj dva ocenění (awardy) v řadě - Vyhraj tři awardy v řadě
 

 
bronzová
Modder
vyhraj závod se svým upraveným autem
 
Dacyn 21.09.2010 16:37
Trofej má dvě části: Uprav si defaultní mód na nějakej jinej a ulož to - Vyhraj závod s vlastníma módama (Normálně tu defaultní řádku zeditujte a vezměte si jí.)
 

 
bronzová
Photo Finish
Vyhraj závod s náskokem menším jak 0,1 vteřiny oproti jinému online závodníkovi
 
Dacyn 21.09.2010 16:39
No o to se radši nesnažte a nechte to na náhodě, jelikož ve hře je delay často a z většiny případů se vám stane, že nakonec skončíte druhý. Já sem byl třeba už třikrát celým autem před autem, ale to auto za mnou vyhrálo.
 

 
bronzová
Motor Mash King
Vyhraj samolepku Motor Mash
 
 

 
bronzová
Party Trick
Vyhraj závod ve split-screenu s celkově 4 hráči
 
 

 
stříbrná
Not so pretty boy
Poraž Khana v závodě jeden na jednoho
 
 

 
stříbrná
Fan boy
Poraž Rhymera v závodě jeden na jednoho
 
 

 
stříbrná
Syberian Express
Poraž Draykea v závodě jeden na jednoho
 
 

 
stříbrná
Thorny issue
Poraž Natalyu v závodě jeden na jednoho
 
 

 
stříbrná
Talon-t-ed
Poraž Talona v závodě jeden na jednoho
 
 

 
stříbrná
Double Trouble
Poraž dvojčata v závodě jeden na jednoho
 
 

 
stříbrná
Going Grey
Poraž Carvera v závodě jeden na jednoho
 
 

 
stříbrná
Drop the hammer
Dokonči vše v kampani pro jednoho hráče
 
Dacyn 21.09.2010 16:43
Trofej má tři části: Získej všechny primární světla (Těch je 342, ale stejně kvůli celkový trofeji musíte dát všech 450 , nechápu význam první části) - Získej všechny světla (450) - Získej všechny fan cíle (Těch je 54)
 

 
stříbrná
Challenger
Dokonči všechny modré Challenge
 
Dacyn 21.09.2010 16:52
Trofej má čtyři části: Dokonči jeden balíček Challenegů na 100% (Doporučují ten Drivers Ed balíček.) - Dokonči tři balíčky challengů na 50% nebo víc (Doporučuji Drivers Ed, Daily a Specialist.) - Dokonči Ultimate Comeback challenge (Je v ACE balíčku, který se vám otevře na 30 levelu. Musíte být první v jednom závodě, pak v tom stejnym závodě poslední a pak v tom stejnym závodě vyhrát. Nejlépe to uděláte, když jedete dva nebo tři.) - Dokonči Retribution Challenge (Ta se nachází v Demolition balíčku. Musíte dosáhnout 5 pomst v jednom závodě - revenge. Někdo doporučuje to udělat v Motor Mash. Já to udělal i v klasických závodech dokonce jenom pro deset lidí.)
 

 
zlatá
Somebody stop me!
Posbírej všechny primární světla na obtížnost Hard
 
Dacyn 21.09.2010 16:55
Nespadají tam fan cíle ani fan runy. Ty můžete udělat dodatečně na easy. Celkem PSYCHO trofej hlavně kvůli destruction tratím.
 

 
zlatá
Living Legend?
Odemkni režim Legend
 
Dacyn 21.09.2010 16:58
Trofej má čtyři části: Sice má 4 části, ale je zbytečné je popisovat, Prostě dosáhněte 50 levelu a pak v menu, kde máte showroom, módy, statistiky apod. se objeví nová položka, jestli se chcete stát legendou.
 

 
platinová
Platinum Trophy
Gratulujeme!!!
 
Dacyn 21.09.2010 17:34
Celková obtížnost platinovky 8/10, ale za sebe dávám spíše 6/10, jelikož jsem singl hrál až po 3 dnech čistého herního času v mulťáku. Jakékoliv připomínky nebo dotazy ohledně Bluru PM nebo na PSN ID Dacyn. Na závěr bych se chtěl pochlubit se svými statistikami, za tu malou práci na českým návodě Statistika ke dni 21.9.2010, Závodů - 1098, Top 3 - 905 a prvních míst - 556. Když jsem dosáhl první úrovně legendy byl jsem v žebříčku legend 34 na celým světě v PS verzi. Tím děkuji GameLeaderu, že hru poslal včas .
Dacyn 21.09.2010 17:01
Všechny oranžové a fialové trofeje se týkají singlu. Zelené můžete většinu udělat jenom v mulťáku nebo jenom v singlu nebo kombinačně a modré jenom v mulťáku.
 

 
stříbrná skrytá
A Fast One
Poraž znovu Shannon v závodě jeden na jednoho
 
Dacyn 21.09.2010 16:59
Spoiler
 

 

Přidat komentář

Getting into the swing of things

Přidat komentář

Been there, got the T-shirt

Přidat komentář

Friendly competition

Přidat komentář

Making a name for yourself

Přidat komentář

Denied!

Přidat komentář

Hot Date

Přidat komentář

Learning the ropes

Přidat komentář

I must break you

Přidat komentář

Friends make better enemies

Přidat komentář

Sharp Shooter

Přidat komentář

Outta my way!

Přidat komentář

Furiously fast

Přidat komentář

Tourist

Přidat komentář

He's a Wrecking Machine

Přidat komentář

Check yourself

Přidat komentář

Shocking

Přidat komentář

It's a trap!

Přidat komentář

Medic!

Přidat komentář

Win some, lose some, wreck some

Přidat komentář

Globetrotter

Přidat komentář

For the fans

Přidat komentář

You can't touch this

Přidat komentář

Who needs cone gates?

Přidat komentář

Lights out, Meatball!

Přidat komentář

Haruna matata

Přidat komentář

Incoming!

Přidat komentář

Show 'em who's boss

Přidat komentář

Speed Demon

Přidat komentář

Giant Killer

Přidat komentář

All Rounder

Přidat komentář

Paint Job

Přidat komentář

For you consideration

Přidat komentář

Modder

Přidat komentář

Photo Finish

Přidat komentář

Motor Mash King

Přidat komentář

Party Trick

Přidat komentář

Not so pretty boy

Přidat komentář

Fan boy

Přidat komentář

Syberian Express

Přidat komentář

Thorny issue

Přidat komentář

Talon-t-ed

Přidat komentář

Double Trouble

Přidat komentář

Going Grey

Přidat komentář

Drop the hammer

Přidat komentář

Challenger

Přidat komentář

Somebody stop me!

Přidat komentář

Living Legend?

Přidat komentář

Platinum Trophy

Přidat komentář

A Fast One

8

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

5

Olympic Games Tokyo 2020: The Official Video Game

4

Dungeons and Dragons: Dark Alliance

9

Guilty Gear -Strive-

8

Tribes of Midgard

5

Alex Kidd in Miracle World DX