XBOX ONE

OBRÁZKY Z HER

Alien: Isolation
Borderlands 3
Call of Duty: Black Ops 3
Call of Duty: Modern Warfare (2019)
D4: Dark Dreams Don’t Die
Destiny 2
Dishonored 2
F1 2019
FIFA 15
 
 

POPIS KONZOLE

Představení Xbox One - Díky Xbox One posouvají hry hranice reality a televize poslouchá vaše příkazy. Řekněte „Zapnout Xbox“ pro spuštění vaší vlastní obrazovky Xbox One Home, podívejte se, co je oblíbené v televizi nebo zkontrolujte nejnovější herní úspěchy přítel za pomoci nejpřirozenějšího rozhraní - vašeho hlasu. Čím více přicházíte do styku s Xbox One, tím více vás poznává a zjišťuje, co se Vám líbí. Některé z průlomových rysů Xbox One, které vás posadí do centra domácí zábavy, zahrnují následující:

 • Televize na Xbox One - Procházejte a sledujte živě televizi prostřednictvím kabelového připojení, telco nebo satelitního set-top boxu prostřednictvím svého Xbox One. Společnost Microsoft se zavázala přinášet naživo televizní přenosy prostřednictvím různých řešení pro všechny trhy, kde bude Xbox One k dispozici.
 • Home - Zapněte svůj zábavní systém pomocí dvou slov, „Xbox On“ a dashboard Home přizpůsobený na míru vašim potřebám vás přivítá u vašich oblíbených her, televize a zábavy.
 • Lusknutí - Dvě věci najednou na největší obrazovce u vás doma. Luskněte a přeskočte do bitvy pro více hráčů, zatímco sledujete své oblíbené video, chatujte s přáteli na Skypu a sledujte zároveň televizi nebo sledujte svůj oblíbený tým na televizi, zatímco hrajete hru a více.
 • Skype pro Xbox One - Zvláště navržený pro Xbox One, chat s přáteli na vaší televizi v HD rozlišení nebo poprvé v historii pořádejte skupinové hovory přes Skype na vaší televizi.
 • Sledování nejnovějších trendů - Sledujte největší televizní novinky, oblíbené mezi vašimi přáteli a podívejte se, co je oblíbené v rámci Xbox komunity.
 • OneGuide - Najděte snadno svou oblíbenou zábavu, hledejte sítě, název nebo čas, vše pomocí zvuku dle vašeho výběru a zobrazené v průvodci programu šitém na míru.

 

Pro vytvoření nejpokročilejšího systému Xbox navrženého pro hry, sledování televize a zábavu vytvořil Microsoft nejmodernější herní operační systém a spojil ho se stejně ohromující herní platformou. Nebudete tak muset přepínat vstupy, abyste mohli sledovat televizi nebo hrát hru. Díky procesoru x86 s osmi jádry a více než 5 miliardami tranzistorů se doba čekání a nahrávání stává věcí minulosti. Mezi hrou a vaší zábavou můžete neustále přeskakovat rychlostí světla nebo mít spuštěné množství aplikací spolu s vaší hrou bez omezení výkonnosti.

Představení nové generace Xbox LIVE - Xbox One je vytvořen, aby umocnil zcela novou generaci Xbox LIVE, která je silnější, osobitější a chytřejší. Uvolnění virtuálně neomezené síly cloudu činí vše dostupnější, od usnadnění instalací her po částech, aby hru bylo možno rychle začít, až k aktualizaci stahování na pozadí. Kromě toho, stávající Xbox LIVE Gold Membership pro Xbox 360 se bez problémů převede na Xbox One. Xbox LIVE Vás zanese hlouběji do her, které máte rádi, pomocí zcela nových rysů.

 • Smart Match - Nový systém vytváření her Smart Match prakticky eliminuje čekání, a to odhadem čekací doby a nalezením lidí, se kterými chcete hrát, zatímco si užíváte jiné činnosti - pověst je v podstatě důležitá a pomáhá nalézt nejlepší hry.
 • Hra DVR - Specializovaná hra DVR vystihuje a zpřístupňuje vaše kouzelné chvíle, vše uloženo do cloudu. Spolu se sdílením nástrojů budete mít právo se pochlubit s Xbox LIVE.
 • Živé hry - Dynamický živý svět se vyvíjí a zlepšuje, čím více hrajete a pokročilá umělá inteligence se může naučit hrát jako vy, takže přátelé mohou hrát proti vašemu stínu.
 • Rozšířené achievementy - Nový a rozšířený systém achievementů zachycuje video vašich epických chvil, pokračuje v růstu herních úspěchů v průběhu času a odměňuje vás novými způsoby. Vaše herní skóre přenáší z Xboxu 360.
 • Xbox SmartGlass - Xbox SmartGlass je původní součástí platformy Xbox One, a to díky schopnosti rychle poskytnout obsah na vaše zařízení. Nyní lze připojit více zařízení najednou pro více hráčů a sdílenou zábavu.

 

 
8

Pokémon: Sword/Shield

8

Arise: A Simple Story

7

Sniper Ghost Warrior Contracts

5

Golem

5

Terminator: Resistance

6

Shenmue III