PLAYSTATION VITA

OBRÁZKY Z HER

A-Men
Bentley’s Hackpack
Cloudberry Kingdom
Final Fantasy X/X-2 HD Remaster
Gravity Rush
Hotline Miami
Kung Fu Rabbit
LEGO Jurassic World
Lego Star Wars: The Force Awakens
 
 

POPIS KONZOLE

Základem DNA u PlayStation je hluboký herní zážitek a Playstation Vita je dokonalým ztělesněním této vize. Díky konektivitě Wi-Fi a 3G spolu se spoustou dalších aplikací Playstation Vita umožní uživatelům nekonečné množství možností “setkání”, “spojení”, “objevení”, “sdílení” a “hraní” se svými přáteli ať jsou kdekoliv. Uvnitř zařízení se skrývá velká řada funkcí, která umožní opravdovou zábavu, ultimativní přenosnou zábavu příští generace.

OLED a revoluční interface - Playstation Vita je vybaven nádherným multi-dotykovým 5 palcovým OLED (organic light emitting display). Vysokovýkonový CPU/GPU v kombinaci s OLED poskytuje jak pro hry, tak i pro digitálni zábavu neobyčejně bohatou grafiku, kterou nebylo možno spatřit nikdy předtím na přenosném zábavném zařízení. Nový systém má v zadní části umístěn unikátním multi-dotykovým pad, který spolu s předním dotykovým displayem umožní uživatelům ovládat hry jakoby ve třech rozměrech přes pohyby prstů “dotknout, shrábnout, kreslit, tlačit a táhnout”.

Superoválný design a Dual Analog Sticks - Díky úspěchu základní filosofie design u PSP, Playstation Vita převzal oválný design tak, aby pohodlně padl do rukou uživatelů. Vůbec poprvé je přenosný zábavní systém vybaven dvěma analogovými sticky, což umožní příchod širokému spektru her na přenosný systém.

LiveArea - Každý herní titul pro Playstation Vita obsahuje oblast nazvanou “LiveArea™”, kde můžou uživatelé sdílet svoji zábavu a vášeň s dalšími hráči. Uživatelé mohou informováni o herních novinkách jak od SCE i od jiných vydavatelů prostřednictvím PlayStation Network. Navíc, Playstation Vita uživatelé mají k dispozici volbu “Activity”, která je neustále updatována s výsledky ostatních hráčů, kteří hrají stejnou hru, což povede ke komunikaci mezi jednotlivými uživateli.

Near - SCE rovněž poskytne na Playstation Vita novou službu “určení místa”, jako součást základní funkce využívající PlayStation Network. Nová služba s názvem NEAR speciálně vyvinutá pro Playstation Vita je předinstalovaná v systému a umožní uživatelům zjistit, co jejich přátelé v okolí hrají nebo hráli. Uživatelé mohou potkat své přátele a nové hráče virtuálně bez ohledu na to co hrají tím, že budou sdílet informace z her a to nyní, anebo přes časové pásma a vzdálenosti.

Nové herní medium - Playstation Vita obsahuje nové herní medium pro herní tituly, malou flash kartu. Díky výhodám paměti flash, karta tak pojme celý herní titul včetně dodatečného herního obsahu. SCE bude schopna v budoucnosti dodat herní karty s vyšší kapacitou, což umožní vývojářům uložit vice herních dat na kartu ještě pro bohatší hry.

Playstation Vita je vybavena dvěma kamerami, vepředu a vzadu, dále třemi pohybovými sensory, gyroskopem, akcelerometrem a elektronickým kompasem. Všechny tyto prostředky jsou vyvinuty k tomu, aby sloužily uživatelům k užití si světa zábavy stylem vycházející ze skutečných životních zkušeností.

 
8

Bravely Default 2

8

Monster Hunter Rise

8

Oddworld: Soulstorm

8

Outriders

10

It Takes Two