PLAYSTATION VR

OBRÁZKY Z HER

Apocalypse Rider
Blood & Truth
Eagle Flight
Fated: The Silent Oath
Heavy Fire: Red Shadow
I Expect You To Die
Immortal Legacy: The Jade Cipher
Lunar Stone: Origin of Blood
 
 

POPIS KONZOLE

5,7" obrazovka OLED

S přizpůsobenou obrazovkou OLED ožijí neuvěřitelně reálná 3D prostředí.

Výhled v rozsahu 360 stupňů

Ať se otočíš jakýmkoli směrem, pohltí tě hloubka obrazu soupravy PS VR v rozsahu 360 stupňů a staneš se součástí živého, dýchajícího světa s plynulým rozsahem pohybu.

120 snímků za sekundu

Kombinace plynulého obrazu a ultranízké latence zajišťuje neuvěřitelně pohlcující herní svět.

3D Audio

Objev nový rozměr zvuku s převratnou technologií 3D Audio, která umožňuje přesně vnímat směr a vzdálenost zvuků, které přicházejí shora, zdola a ze všech stran.

Vestavěný mikrofon

Chatuj se svými přáteli online, prober herní taktiku a více se ponoř do virtuálního světa s použitím mikrofonu integrovaného do soupravy.

PlayStation Camera

S duálními objektivy a 3D hloubkovými snímači sleduje kamera PlayStation Camera polohu soupravy, pohybového ovladače PlayStation Move a světelné lišty ovladače DUALSHOCK 4 všude, kde jsi, čímž zajišťuje, že jsi stále v centru svého herního světa ve virtuální realitě.

Přesné sledování

Devět indikátorů LED umístěných na přední a zadní straně soupravy PS VR je sledováno kamerou PlayStation Camera, což zajišťuje totální přesnost polohy v herním světě kdekoli v místnosti.

Ovladač DUALSHOCK 4

Oblíbené přesné ovládání systému PS4 dostává se soupravou PS VR nový rozměr; každá hra je kompatibilní s bezdrátovým ovladačem DUALSHOCK 4 a současné neustálé sledování světelné lišty ještě více vylepšuje pohyb ve hře.

Pohybový ovladač PlayStation Move

Zapoj do hry své ruce a měj svoje zážitky ve virtuální realitě plně pod kontrolou. Budeš mít lepší a uvěřitelnější pocit, že tam skutečně jsi.

Zaměřovací ovladač PS VR

Nepromarni ani výstřel a sleduj svůj ovladač ve hře jako virtuální zbraň, abys měl ve střílečkách kompatibilních se soupravou PS VR mnohem přesnější mušku.

 
10

Dreams

9

Nioh 2

9

Ori and the Will of the Wisps

8

Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle

8

DOOM 64

9

Metro Redux - Nintendo Switch