WRC 8 zajímavosti

NathanCloud , 27.03.2021 11:28

Vítejte.

V tomto blogu se rozepíšu o hře WRC 8 pro konzoli PS4 Pro, a budu zde psát své příhody s touto hrou. Ačkoli se může zdát, že hru kritizuji a hledám na ní chyby, není to tak. Tuto rally jsem si oblíbil a patří mezi mé nejoblíbenější hry. Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o komické situace, které se mi s hrou staly.

1) OPILÝ ŘIDIČ 

Tak si tak závodíte a vyhráváte jednu stage za druhou, až nakonec stanete na pódiu pro vítěze. Klasicky se přehraje animace, kdy Vaše auto přijede na rampu vedle podia a pak následuje oslava vítězství. Ale co to? Sem tam se stane, že Váš řidič asi už před ceremoniálem řádně oslavoval, a tak při příjezdu na rampu se rampy netrefí, zaparkuje zekřiva a auto propadne pěkně texturou. To je pak podívaná.

2) PRUŽINY NA TRATI

Levá, pravá, už jen pár metru do cíle a stane se, že jdete pozdě na brzdy a jedna malá překážka na trati se střetne s Vaším vozem. Čekáte tvrdý náraz ale místo toho autíčko v kotrmelcích odletí jako by bylo z papíru. 

3) VODNÍCI OKOLO TRATI

Sezóna ve hře obsahuje 14 rally. Ať už jedete Španělskou, Waleskou, nebo třeba Německou rally, často narazíte na špatné počasí ve hře. Zrovna v poslední zmiňované rally docela často prší a když si dobře všimnete, tak diváci okolo trati déšt a bouřku vůbec neřeší. Nikde žádný deštník ani pláštěnka, naopak radostně oslavují promočeni na kost.

4) NEZVĚSTNÍ ZAMĚSTNANCI

Pokud chcete uspět v kariéře, musíte si najímat zaměstnance, kteří se Vám budou starat nejen o auto, ale také o Vaše finance, a podobně. V celku úspěšné kariéře se mi několikrát stalo, že po najmutí několika nových, zvláště vzácných zaměstnanců jsem o ně velmi brzo přišel. Prostě zmizeli. Chvilku jsem nad tím bádal, až jsem přišel na to, že je hra po vypnutí prostě smazala. Pokud máte aktivní vylepšení, tak smíte mít ve svých rezervách až 35 zaměstnanců. Ovšem má verze hry má v sobě bug, který při vypnuti hry všechny zaměstnance nad 20 vymaže. Tudiž po opětovném zapnutí hry jsem našel pouze 20 zaměstanců. 

Omlouvám se, pokud by jsem měl v textu pravopisné chyby.

Jak už jsem psal na začátku, hra je výborná a i přes tito nedostatky ji mohu všem doporučit, hlavně fanouškům rally her. 

 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Tribes of Midgard

  7

  Life is Strange: True Colors

  9

  Tales of Arise

  7

  Tormented Souls

  8

  Little Nightmares II

  8

  WRC 10