Konzole na kterých jsem hrál - od nejhorších po nejlepších

N-pikachu , 25.02.2021 22:39

Ahoj, tohle je můj zebříček konzolí, které jsem měl možnost vyzkoušet. Budu hodnotit podle her, které jsem měl možnost hrát, někdy hru jednoduše popíšu, jelikož si nepamatuji na název. Opakuji je to můj zebřiček. 


Playstation 4. Na téhle konzoli jsem si zahrál především party hry, které se ovládající mobily. Byla tam jedna, kde se upravovala fotka (nic moc) a pak hra, myslím, že český název zní, znalosti jsou síla. Ta druhá byla poměrně dobrá až na to záškodničtí. Ono když ti 4 hráči dají bomby, sliz a led najednou není úplně dobré. Zlaté mariokart s modrým krunýřem.

Gameboy nevím jestli to byl gameboy a nebo gameboy collor, ale jelikož neměl barvy považuji to za původní gameboy. Hrál jsem na tom buď pokemon gold a nebo pokemon silver. Fajn strávený večery.

Gamecube měl jsem možnost si tam zahrát Zeldu Windwaker a nějakou hru, kde se sbírali draci (dinosauři) fakt nevím. I když jsem nad tím strávil dvě nebo tři odpoledne, tak mám na to lepší vzpomínky. 

Gameboy collor - hrál jsem na něm pokemon red, blue, silver a gold. Konzole půjčená asi na rok. Parádní zážitky, nefungoval zvuk

Xbox one - zde se dostáváme ke konzolím, které vlastním. Xbox one je rozhodně dobrá konzole, která se k přesunula k velkému zklamaní. Bylo super tam hrát Forzu Horizon 2, Forzu Motorsport 6, GTA 5, dying light, batman arkham knight, gears of war 4, Just dance různé ročníky a tennis v kinect sport rivals. Zklámaní přišlo díky zrušení podpoře kinectu na úkoru 4K, HDR a bůh ví čeho.

New nintendo 3DS XL - velký návrat k pokemonům, záhraní mario kart, luigis mansion 2, donkey kong. Dobrá konzole, ale to rozlišení byla bolest a 3D zbytečný luxus.

Xbox 360 - moje první vlastněná konzole, spousta pohybových her a seznámení s hrami jako je forza horizon, forza motorsport, GTA V, batman arkham city.

Nintendo switch - Po hraní na switchi odmítám hrát na čemkoliv jiném :D

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Returnal

  8

  MotoGP 21

  8

  New Pokémon Snap

  9

  Resident Evil Village

  9

  Mass Effect: Legendary Edition

  9

  Subnautica: Below Zero