Podle pravdivé skutečnosti 2 :-)

Jizva , 18.04.2020 12:33

Přátelé, kamarádi, konzolisté, tento blog je věnován muži, jenž je mi v mém bídném životě tolik potřebnou inspirací. Muž s přirozenou autoritou, místní názorový vůdce a především legenda, která oplývá prazvláštní smetanovou aurou a drží rekord v počtu nákupů konzole Xbox One.

Ti z Vás, kteří si nedokáží spojit název tohoto blogu, nechť nezoufají. Zde je odkaz na dnes již klasické a fenomenální dílo, o jehož autorovi je právě tento blog. https://konzolista.tiscali.cz/community/oneblog?id_blog=738

V dobách, kdy jsem hledal sám sebe, kdy jsem hledal smysl bytí, vizi, světlo na konci tunelu, byl již tento muž na vrcholu slávy. Pojídání krevet a hamburgerů s přítelkyní mu bylo denním chlebem. Ženy ho vozily asi 30 km k nejbližším prodejnám videoher a on jako Kratos trhal své nepřátele.

Avšak i on byl a je pouze lidskou bytostí. I on zažil temné životní chvíle. Tou nejtěžší zkouškou bylo, když mu prodavač neúprosným tónem tehdy sdělil, že nedošlo zboží v podobě 500 Kč PSN karet. Sám MCJoel popsal tuto tvrdou životní zkušenost jako ránu od toho nejtvrdšího boxera ze série Fight Night. Tato zdrcující událost ho málem dohnala k šílenství. Začal se nekontrolovaně přejídat v nejbližší prodejně s hamburgery. Pln hněvu odpovídal na stupidní dotazy svojí přítelkyně, která navrhovala, že by karty mohli třeba mít i jinde. Všechno gradovalo až do té fáze, kdy MCJoel popsal sám sebe jako prase před porážkou.

Jak jistě tušíte, všechno nakonec dobře dopadlo. Rozuzlení celého příběhu si můžete přečíst v původním McJoelově textu. Tato příhoda Martina zocelila natolik, že v současné době zasévá osten strachu do srdcí všech pubescentů v U4MP, popíjí pana Hnědku u souseda (nebo přímo souseda) a vede semináře o smetaně v pánských sprchách ve slévárně.

MCJoeli, díky za všechno!

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Monster Hunter Rise

  10

  It Takes Two

  8

  Bravely Default 2

  8

  Outriders

  8

  Oddworld: Soulstorm