thumbnail

Znovu se mluví o battle royale režimu pro Call of Duty: Modern Warfare

Martin Šmíd , 18.11.2019 22:31,  4

Možná si ještě pamatujete, že před vydáním akční hry Call of Duty: Modern Warfare se spekulovalo, že by později mohla dostat v dnešní době populární battle royale režim. Pak ale bylo kolem něj ticho, ale nyní se objevil leaker Senescallo s informací, že battle royale režim se stále připravuje, pracuje na něm studio Raven Software, no a podělil se i o podrobnosti, které získal díky dataminingu hry. První informací je, že režim má vyjít začátkem příštího roku a bude určen pro až 200 hráčů, což je dvojnásobný počet jiných battle-royale her jako Fortnite, PUBG nebo Blackoutu, který se objevil v Call of Duty: Black Ops 4. Možné pak má být hrát sóla, dua i squady.

Zdroj: reddit

A k tomuto počtu má být optimalizována mapa, která má být obrovská, jak ukazuje obrázek, který byl díky dataminingu získán. Ta obsahuje několik oblastí z režimů Ground War a Spec Ops, ale také řadu dalších. Na mapě se nachází i speciální oblast Gulag, kam bude odvezen padlý hráč, kterého se pokusí spoluhráči oživit. V této oblasti se pak má střetnout s dalšími hráči v boji 1v1 o to, aby mohl být puštěn zpět do hry. To zní zajímavě, stejně jako možnost Gulag napadnout a připravit hromadný únik hráčů. Jak ale přesně bude toto vězení a prakticky druhý šance pro hráče fungovat, si musíme počkat, protože popisky ve hře nejsou zatím úplné.

Co se týče zbraní, tak ty mají být rozděleny podle rarity, jako třeba u Fortnite. Za zabití protivníka mají být jednak XPčka, ale také speciální měna, za níž má být možné si kupovat lepší vybavení, náboje a tak dále, zřejmě u nějakého automatu. Chybět nemají ani různé perky, případně pingování vozidel, nepřátel i předmětů, což se od vydání Apex Legends docela rozmohlo ve hrách.

Více informací v současnosti nemáme, tak musíme počkat, až vývojáři vydají oficiální prohlášení. Stejně tak bude zajímavé, jestli tento režim vyjde přímo do Call of Duty: Modern Warfare nebo jako samostatná hra, o čemž se také spekulovalo. 

Pokud si chcete přečíst příspěvek leakera na Redditu, můžete použít následující odkaz

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  F1 2020

  9

  Desperados III

  8

  Ghost of Tsushima

  6

  Assetto Corsa Competizione

  9

  Creaks

  8

  Marvel’s Iron Man VR