thumbnail

Zlatá horečka začala – vychází New Super Mario Bros. 2

Martin Šmíd , 17.08.2012 13:45,  5

Majitelé kapesní konzole Nintendo 3DS se dnešním dnem dočkali plošinovky New Super Mario Bros. 2. S více než osmdesáti zbrusu novými úrovněmi, plnými skrytých částí a předmětů, které musíte objevit, je tato hra tradiční Mariovkou s několika podstatnými zlatými rozdíly. Poprvé z her této série musíte nasbírat nepředstavitelný jeden milion mincí. Naštěstí jsou tu tři nové zlaté předměty, které jsou vám na cestě k dispozici. První z nich je zlatá kytka, která změní Maria ve zlatého. To mu umožní střílet zlaté ohnivé koule, které přemění nepřátele i kostky v mince. Jako druhé vylepšení mohou fanoušci Maria, kteří jsou dostatečně rychlí, přeměnit 10 mincí z těchto kostek, v jednu speciální zlatou kostku. Tu si může Mario nasadit na hlavu a zatímco běží dál, je odměňován proudem mincí, dokud není zlato v kostce vyčerpáno. A do třetice pokud zahlédnete v průběhu hry zlatý kroužek a dokážete jím proskočit, přemění se všichni nepřátelé na obrazovce ve zlaté. Dostanete z nich tak další mince v průběhu hry, a pokud je porazíte, vysypou vám ještě více cenného zlata.

Zdroj: Tisková zpráva, Conquest

New Super Mario Bros. 2 si také zachovává některé klasické předměty, které fanoušci Maria milují nejvíce. Třeba lístek ze hry Super Mario Bros. 3, vyvinutý již pro NES, odmění Maria převlekem v Mývala a dovolí Mariovi po krátkou dobu létat. Mario s ním může také plout vzduchem a útočit ocáskem na nepřátele i rozbíjet kostky.

New super Mario Bros. 2 je také první hra Super Mario pro přenosnou herní konzoli, která nabízí Co-op Play mod hry. Se dvěma systémy Nintendo 3DS a dvěma hrami New Super Mario Bros. 2 můžete s kamarádem hrát jako Mario a Luigi a zachránit spolu princeznu Peach. Na cestě vám pomohou tři speciální pohyby, které jsou určeny pro kooperační mod hry a pomohou vám projít všemi úrovněmi dohromady. Mince, které sesbíráte v Co-op Play modu se počítají oběma hráčům, takže neváhejte a najděte si kamaráda, který vám s nasbíráním jednoho miliónu mincí pomůže.

Nový Coin Rush mod, ve kterém je vaším cílem nasbírat co nejvíce mincí aniž byste udělali nějakou chybu, ve vás jistě probudí soutěživost. Závod přes tři náhodně vybrané úrovně s vědomím, že máte pouze jediný život a zároveň musíte být nejrychlejší, protože zbylý čas je na konci přepočítán na mince, vás jistě nenechá v klidu. Váš výsledek se uloží do paměti sytému, můžete ho sdílet skrze StreetPass s ostatními uživateli, které potkáte a soutěžit o nejlepší skóre. Soutěživé a kooperační prvky Coin Rush a Co-op Play modu vás zcela jistě nalákají hrát hru i po té, co jste již zachránili princeznu Peach.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  5

  Dolmen

  9

  LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

  5

  The Sorrowvirus: A Faceless Short Story

  7

  Trek to Yomi

  7

  Kirby and the Forgotten Land

  8

  Sniper Elite 5