thumbnail

Závodní hra Project CARS 3 má datum vydání

Martin Šmíd , 24.06.2020 16:20,  19

Vývojáři ze Slightly Mad Studios teprve nedávno oznámili přípravu závodní hry Project CARS 3, s níž budou chtít navázat na dva velmi úspěšné předchůdce. Dnes bylo oznámeno, že se jí fanoušci dočkají už 28. srpna letošního roku, a to na PC i konzole PlayStation 4 a Xbox One. Nový díl má dle vývojářů nabídnout závodní obsah, který fanoušci očekávají, doposud největší roster vozidel, nové tratě, propracovanou velkou kariéru a další řadu novinek.

Zdroj: Tisková zpráva

„Vaše ultimátní závodní cesta od víkendového závodníka až k závodní legendě již brzy začíná s Project Cars 3, kde se hráči mohou těšit na více než 200 závodních aut a více než 140 globálních okruhů ve 24 hodinových cyklech a čtyřech ročních obdobích za každého počasí. Spolu se všemi novými zážitky, emocemi a zábavou ze živoucího světa automobilového závodění, přinese hra Project Cars 3 nespočet zajímavých nových prvků a přinese tak ještě vetší zábavu a přístupnost,“ stojí v oficiálním popisku hry.

„Zcela poprvé se v rámci série představí vzrušující a náročný mód Career Mode. Hráči budou nuceni tvrdě soupeřit, aby si mohli vybavit svá auta autentickými výkonnostními díly, které realisticky ovlivní jízdní vlastnosti a výkon jejich automobilu při jejich cestě na vrchol závodního světa. Další novinkou, kterou hra Project Cars 3 přinese, je široká škála přizpůsobení pro automobily, jako jsou kola, pneumatiky, ráfky a mnoho dalšího, včetně možností přizpůsobení závodního hrdiny,“ píše se ohledně Kariéry, která bude tím hlavním režimem pro jednoho hráče. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  Assetto Corsa Competizione

  9

  Desperados III

  8

  BioShock: The Collection (Nintendo Switch)

  7

  Minecraft Dungeons

  8

  Trials of Mana

  10

  The Last of Us Part II