thumbnail

Vyšlo rozšíření Summerset pro The Elder Scrolls Online

Martin Šmíd , 06.06.2018 10:55,  1

Fanoušci akčního RPGčka The Elder Scrolls Online se tento týden dočkali nového velkého rozšíření s názvem The Elder Scrolls Online. To je dostupné pro všechny platformy, takže PC i konzole PlayStation 4 a Xbox One.

„Kapitola The Elder Scrolls Online: Summerset přináší obrovskou novou zónu, zcela nové skupiny magických kouzel, rozšířený craftovací systém umožňující výrobu šperků a samozřejmě pokračování epického příběhu ságy The Elder Scrolls Online. Kapitola Summerset rozšiřuje původní hru The Elder Scrolls Online o více jak 30 hodin dějové linky a další prémiový obsah a nabídne neuvěřitelné dobrodružství jak ESO veteránům, tak úplným nováčkům,“ píše tisková zpráva. „Pokračujte v epickém příběhu, který započal v roce 2015 s herním dodatkem Orsinium DLC a čelte deadrickému spiknutí, které hrozí zničit celý Tamriel. Na příkaz královny Ayrenn, která otevřela ostrov Summerset pro cizince, se hráči vydají na dobrodružství s cílem připojit se k nechvalně proslulému špehu jménem Razum-dar, setkat se s mocnými mudrci z věže Crystal Tower, a především bojovat za osud celého Tamrielu. Temné stíny povstávají a šíří se zvěsti o podivných zmizeních. Zkorumpovaný a zkažený vliv je blízko ke zničení společnosti Vznešených Elfů, zatímco se ve stínech formují deadričtí stoupenci,“ dodává zpráva od vývojářů.

Kromě standardní verze, která obsahuje dodatek Summerset, bude k dispozici u vybraných prodejců také sběratelská edice The Elder Scrolls Online: Summerset Collector´s Edition, která navíc nabídne základní hru The Elder Scrolls Online, exkluzivní digitální obsah (mount, outfit, atrefakt, mazlíček), 25 cm sošku deadrického prince jménem Mephala, tištěný deník špióna Razum-dar, mapu Summersetu, steelbook, předobjednávkový bonus a mount Nightmare Senche.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Final Fantasy VII Remake Intergrade

  8

  F1 2021

  4

  Dungeons and Dragons: Dark Alliance

  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2

  6

  Biomutant

  3

  Necromunda: Hired Gun