thumbnail

Vyšla hra LEGO DC Super-Villains

Martin Šmíd , 20.10.2018 12:59,  1

Fanoušci LEGO her si mohou od včerejška koupit novou hru LEGO DC Super-Villains, která vyšla pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

„Vydejte se na zcela nové LEGO dobrodružství a staňte se tím nejlepším padouchem, jakého kdy vesmír viděl, ve hře LEGO DC Super-Villains. Zcela poprvé budou mít hráči možnost hrát za záporáka po celou dobu hraní a provádět tak nezbedné skopičinky a rozpoutat chaos v této akční hře vytvořené ve spolupráci s DC Comics. Příběh hry LEGO DC Super-Villains je zasazen do rozlehlého otevřeného světa DC Universe, kde Liga Spravedlnosti zmizela beze stopy a zanechala tak břímě ochrany planety Země na svých protějšcích z paralelního vesmíru, kteří sami sebe označují za Syndikát Spravedlnosti. Jak ale brzy vyjde najevo, tito nováčci nejsou tak zcela těmi, za které se vydávají...,“ stojí v oznámení.

Hra LEGO DC Super-Villains je také dostupná ve speciální limitované edici LEGO® DC Super-Villains Deluxe Edition, která navíc nabídne následující obsah: Season Pass, předběžný přístup k dodatku DC Super-Villains: TV Series DLC Character Pack a exkluzivní LEGO minifigurku - Lex Luthor Superman.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Watch Dogs: Legion

  8

  Pikmin 3 Deluxe

  8

  Hyrule Warriors: Age of Calamity

  8

  Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1

  9

  Devil May Cry 5: Special Edition

  9

  Marvel’s Spider-Man: Remastered