thumbnail

Vyšla demoverze na hru Hyrule Warriors: Age of Calamity

Martin Šmíd , 28.10.2020 15:39,  2

Nintendo dnes trochu nečekaně oznámilo vydání demoverze na připravovanou akční hru Hyrule Warriors: Age of Calamity. Pokud tedy máte konzoli Nintendo Switch, můžete se dát do stahování, demoverze je na eShopu. Níže naleznete oznamující trailer na demoverzi.

Zdroj: Tisková zpráva

Hyrule Warriors: Age of Calamity kombinuje akční hratelnost s rozlehlou krajinou The Legend of Zelda: Breath of the Wild a vytváří zcela nový a poutavý zážitek.

 • Známý svět…: Objevujte krajinu Hyrule z různých perspektiv ještě předtím, než udeřil Calamity Ganon.
 • …se známými tvářemi: Ovládejte Linka, Zeldu a ostatní Hyrule šampiony ve chvíli, kdy všichni stojí proti zlu usilujícímu o úplně zníčení! 
 • Zběsilý boj: Využívejte mocné zbraně a magické runy k přemožení armád nepřátel. Skutečně hrozivé příšery vám nic nedarují.               
 • Vyprávění s hloubkou: Zažijte unikátní příběh přímo na bojišti a skrz nadabované cutscény poznávejte lépe okolní svět. Zabraňte zkáze Great Calamity a zachraňte Hyrule

Stůjte bok po boku

Zapojte do bitvy i svého kamaráda a vydejte se spolu na dobrodružství na jedné konzoli Nintendo Switch. Bojujte bok po boku, či se rozdělte, plňte úkoly a porážejte jednotky temnoty!

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  4

  Werewolf The Apocalypse – Earthblood

  9

  Hitman III

  6

  Destruction AllStars

  9

  Call of the Sea

  9

  Control Ultimate Edition

  9

  Persona 5 Strikers