thumbnail

Vše o chystaném rozšíření Battlefield 1 Turning Tides

Martin Šmíd , 23.10.2017 00:20,  16

Pokud stále hrajete povedenou akční hru Battlefield 1, určitě se těšíte na další velké rozšíření s názvem Turning Tides, které vyjde trochu překvapivě ve ve dvou fázích v prosinci 2017 a lednu 2017. „Battlefield 1 Turning Tides je název chystaného herního rozšíření pro Battlefield 1 – a my doufáme, že už se nemůžete dočkat bojů o zemi, nebe i moře v obojživelných operacích první světové války. Hratelnost Battlefieldu 1 bude obohacena novými mapami, zbraněmi i vozidly a už se těšíme, až se na cestu na nové válečné fronty vydáme spolu s vámi,“ stojí v dnešním oznámení. Níže se můžete podívat, co bude rozšíření obsahovat a čeho se tedy dočkáte v prosinci respektive v lednu.

Zdroj: Tisková zpráva

Prosinec 2017 (předplatitelé Battlefield 1 Premium Pass)

 • Achi Baba (mapa) : Připoj se v intenzivní, rychlé, pěchotní akci k britskému útoku na poloostrov Gallipoli, inspirovanému válečnou operací z roku 1915.
 • Cape Helles (mapa) : Podnikni spolu s britskými silami mohutný výsadek na poloostrov Gallipoli nebo chraň pobřežní pevnosti osmanské říše.
 • Gallipoli (Operace): Bojuj v průběhu nové velkolepé operace o sektory na mapách Cape Helles a Achi Baba.
 • 6 nových zbraní: Na výběr tentokrát bude zákopová karabina M1917, Maschinenpistole M1912/P.16, Farquhar-Hill, kulomet M1917, karabina Carcano M91 a Type 38 Arisaka.
 • 2 nové zbraně na blízko: Nová námořní šavle a kotevní hák rozšíří možnosti boje tváří v tvář.
 • Torpédoborec třídy L: Zkroť vlny na palubě mohutného torpédoborce a staň se díky kanónům, torpédům, protivzdušným dělům a minám hrozbou pro námořní, letecké i pozemní jednotky.
 • Vzducholoď třídy C: Rozsévej smrt shůry z pohyblivé vzducholodě s místem pro pilota a tři střelce.
 • Elitní třída Infiltrator : Nová elitní třída umožní nepozorovaný, rychlý pohyb po bojišti.

Leden 2018 (předplatitelé Battlefield 1 Premium Pass)

 • Heligoland Bight (mapa): Prožij velkolepé námořní střety britských a německých sil, do kterých jsou zapojeny bitevní lodě a torpédoborci spolu s letouny, zatímco pěchotní oddíly bojují u slavných červených útesů zálivu Rocky Cove.
 • Zeebrugge (mapa) : Zúčastni se smělého britského nájezdu na belgický přístav Zeebrugge v kulisách ničivých vln tříštících se o nepřátelské molo. Prostor dostanou námořní, letecké i pěchotní jednotky.
 • Královská námořní pěchota (britská armáda): Oblékni charakteristickou modrou uniformu elitních britských oddílů a zapoj se do bojů jako jeden z příslušníků královské námořní pěchoty.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  3

  Necromunda: Hired Gun

  5

  Olympic Games Tokyo 2020: The Official Video Game

  8

  The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

  5

  Alex Kidd in Miracle World DX

  6

  Biomutant

  4

  Dungeons and Dragons: Dark Alliance