thumbnail

Už je dostupná hra ReCore Definitive Edition pro Xbox One

Martin Šmíd , 30.08.2017 11:20,  14

Tento týden vychází hra ReCore v Definitivní edici, kterou si už nyní můžete zakoupit skrze digitální distribuci nebo klasicky v obchodech. Cena je stanovena na docela příjemných 549,-Kč. Po opravě řady nedostatků tak jde o docela solidní akční adventuru.

Definitive Edition přináší vylepšenou grafiku (vyšší rozlišení a podporu HDR), úplně nové dobrodružství Eye of Obsidian, nové módy zbraní pro hrdinku Joule, nové vybavení pro všechny Coreboty, různorodější nepřátele, netrpělivě očekávaný „tank“ T8-NK Corebot a další vylepšení hratelnosti. Tato rozšíření staví na základech ReCore, plnohodnotné hry, která nabízí 12 hodin akce a strhujícího příběhu, rozsáhlého dynamického světa na prozkoumání, a znovuhratelnost se sbíráním a upravováním Corebotů.

Hráči si mohou zakoupit Definitive Edition digitálně nebo u oblíbeného prodejce za 549,- Kč, případně si mohou titul zahrát v rámci programu Xbox Game Pass. Současní majitelé ReCore získají dobrodružství Eye of Obsidian, tank T8-NK a další vylepšení prostřednictvím zdarma dostupné aktualizace.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  New Pokémon Snap

  5

  Hood: Outlaws & Legends

  6

  Biomutant

  3

  Necromunda: Hired Gun

  8

  MotoGP 21

  9

  Resident Evil Village