thumbnail

Unikl rok starý trailer na akční hru GodFall

Martin Šmíd , 21.01.2020 14:23,  27

Včera jsme vás informovali, že se na internet dostaly nové záběry z akční hry GodFall od studia Counterplay Games, která vyjde koncem letošního roku pro konzoli PlayStation 5 a PC. Dnes tu máme rovnou celý trailer, který unikl na internet. Ten je zhruba rok starý, takže neukazuje aktuální verzi hry, přičemž zřejmě sloužil jako prezentace pro herní vydavatele, případně Sony. Podívat se na něj můžete kliknutím na následující link nebo níže v novince.

„Godfall je zbrusu nový looter-slasher nové generace zasazený do zářivého fantasy světa plného hrdinských rytířů a tajemné magie. Vydej se za dobrodružstvím v akční fantasy RPG hře. Hráči, kteří se vydávají na honbu za lootem a legendárními sadami brnění a ničí zběsilé nepřátele, si užijí intenzivní boj zblízka z pohledu třetí osoby. Dokonči náročné mise, které tě odmění atraktivním lootem, a poraz armády svých nepřátel,“ stojí v popisku hry.

Zdroj: twitter

UPDATE: Vývojáři na twitteru potvrdili, že jde o rok starý interní trailer se záběry tehdejší rozpracované PC verze, který neodpovídá tomu, jak hra vypadá nyní. Nových záběrů z aktuální verze bychom se měli dočkat v brzké době. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Sackboy A Big Adventure

  8

  Pikmin 3 Deluxe

  10

  Demon's Souls

  8

  Assassin’s Creed Valhalla

  7

  Watch Dogs: Legion

  8

  DiRT 5