thumbnail

Uncharted: The Lost Legacy bude obsahovat největší úroveň v rámci Uncharted série

Martin Šmíd , 09.03.2017 21:25,  27

Magazín Game Informer má ve svém posledním čísle velké preview na očekávanou akci Uncharted: The Lost Legacy, takže se postupně dostávají na světlo nové informace. Nyní jsme se dozvěděli, že hra bude obsahovat doposud největší úroveň, jaká kdy byla v rámci Uncharted série vytvořena. „Bude obsahovat největší úroveň, jakou jsme kdy vytvořili pro Uncharted sérii. Geograficky je daleko větší než Madagaskar, který byl doposud naší největší úrovní,“ říká designér James Cooper.

Režisér Kurt Margenau následně doplnil, že v této úrovni nebudou hráči mít jen jednu možnost, jak ji projít, nebudou ničím limitováni, takže bude jen na nich, jak ji překonají a prozkoumají. Ostatně Uncharted: The Lost Legacy nabídne i řadu nových sběratelských předmětů, nové zbraně, postavy a speciální nové mechanismy. Bylo rovněž potvrzeno, že hlavní hrdinka Chloe nebude používat zápisník, jako tak činí Nathan Drake, ale bude využívat svůj mobil. To ostatně bylo vidět už v prvním traileru.

Pokud jste si zakoupili Season Pass k akci Uncharted 4: A Thief’s End, případně Deluxe edici, budete mít Uncharted: The Lost Legacy zcela zdarma. Jinak bude k zakoupení samostatně za doposud nestanovenou cenu.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Marvel’s Avengers

  7

  Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

  8

  Star Wars: Squadrons

  9

  Super Mario 3D All-Stars

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital

  7

  Project CARS 3