thumbnail

Ukázka z hraní remasteru hry Baldur's Gate: Dark Alliance

Martin Šmíd , 07.05.2021 23:04,  13

Vývojáři z Black Isle Studios tento týden nečekaně oznámili a zároveň i vydali remaster akční RPG hry Baldur's Gate: Dark Alliance pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Každý si tak může v HD rozlišení zahrát tuto klasiku, která poprvé vyšla před dvaceti lety. Pokud zvažujete nákup, určitě vám může pomoci naše zhruba 40 minut dlouhé gameplay video z hraní na konzoli PlayStation 4 Pro, ukazující začátek hry.

Hra Baldur's Gate: Dark Alliance byla oproti daleko známějším PC předchůdcům, kteří byli spíše klasickými RPGčky, daleko akčnější a svým způsobem konkurovala Diablu. Zasazena byla do světa Forgotten Realms, přičemž nechyběl propracovaný příběh hned se třemi hrdiny, kdy každý měl své jedinečné dovednosti a schopnosti. Nebyla to ale jen zábavná a svým způsobem návyková hratelnost, protože hra Baldur's Gate: Dark Alliance se mohla pochlubit na svou dobu i parádním vizuálním zpracováním a skvělým soundtrackem, o který se postaral skladatel Jeremy Soule.

Zdroj: Konzolista.cz, čtenář 5825

Remaster hry Baldur's Gate: Dark Alliance obsahuje i trofeje/achievementy, ale těch je bohužel jen pět a to za dohrání na různé obtížnosti. Zamrzí i absence platinové trofeje. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  King’s Bounty II

  9

  Psychonauts 2

  8

  WRC 10

  8

  F1 2021

  8

  Sonic Colors: Ultimate

  7

  Aliens: Fireteam Elite