thumbnail

Ubisoft oznámil hru Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Martin Šmíd , 09.05.2019 20:43,  36

Spekulace se potvrdily. Herní vydavatel Ubisoft právě oznámil přípravu akční hry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, která vyjde začátkem října pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Stejně jako u předchozího dílu půjde o akční hru ze třetí osoby odehrávající s otevřeným světem, kterou budete moci hrát sami, ale také v kooperaci s dalšími třemi hráči. Hra Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint se odehrává na fiktivním ostrově Aurora v Tichém oceánu, který bude nabízet rozmanitá prostředí, od zasněžených vrcholků hor po tropické lesy, pouště nebo pláže. Jde zároveň o domov Jaceho Skella, který řídí masivní výzkumný komplex. Když americká vláda začne detekovat podivnou aktivitu, vyšle na místo své nejlepší muže z jednotky Ghost. Jejich vrtulník je ale náhle sestřelen a průzkumná mise se změní v boj o přežití.

Hlavním padouchem hry je tentokrát Cole D. Walker (hraje ho herec Jon Bernthal), který byl dřív členem jednotky Ghost, ale nyní zběhl a vede nepřátelskou frakci bývalých elitních vojáků Wolves. I proto nepůjde rozhodně o procházku růžovou zahradou, protože protivníci budou nyní daleko těžší i z toho důvodu, že sami budou využívat tu nejmodernější techniku. „Už od první minuty jsme věděli, že u Breakpointu bude hrát aspekt přežití velkou roli. Chtěli jsme vytvořit hru, v níž je hráč opravdu uvězněn za nepřátelskými liniemi a musí bojovat o přežití,“ říká vojenský konzultant Green Beret, který na hře spolupracuje i jako scénárista.

Vývojáři slibují zatím nejkomplexnější Ghost Recon k dnešnímu dni, která přinese propracované střety s protivníky, které budou daleko taktičtější, ale také větší důraz na survival prvky či využíván í prostředí ve svůj prospěch. Ostatně v prezentaci jsme viděli, že bude možné se potřít bahnem a tím tak vytvořit efektní kamufláž. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint nabídne dlouhou příběhovou kampaň se spoustou vedlejších misí a dalším obsahem, mezi nímž je i PvP, ale vývojáři pochopitelně myslí i do budoucna. Proto budou hru neustále zásobovat novým obsahem. Mezi ním budou nové epizody, ale také první velký raid.

Zdroj: Tisková zpráva

Oznamující trailer a gameplay ukázka

Box arty hry a různé edice

 • Gold Edition bude obsahovat základní hru a Year 1 Pass.
 • Ultimate Edition bdue obsahovat základní hru, Year 1 Pass a Ultimate Pack.
 • Wolves Collector Edition bude obsahovat základní hru, Year 1 Pass, Ultimate Pack, Ubicollectibles high-end figurku Plukovníka Cole D. Walkera, Steelbook, exkluzivní litografie, Walkerovu psí známku, voděodolnou mapu ostrova Auroa a soundtrack.            

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

  7

  Mafia II: Definitive Edition

  7

  Ion Fury

  9

  Final Fantasy VII Remake

  8

  MotoGP 20

  7

  Minecraft Dungeons