thumbnail

Two Point Hospital dostane na konzolích Jumbo edici

Martin Šmíd , 19.01.2021 18:06,  4

Už zhruba rok je na konzolích PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch dostupný dobře hodnocený manažerský simulátor Two Point Hospital. Dnes Sega oznámila, že začátkem března vyjde pro konzole ve vylepšené kompletní Jumbo edici, která nabídne další obsah. Pokud se chcete dozvědět, co vše bude zahrnuto, můžete níže v novince, kde naleznete všechny podrobnosti z tiskové zprávy.

Zdroj: Tisková zpráva


Obsah JUMBO Edition

JUMBO Edition obsahuje základní hru, čtyři rozšíření a dva balíky předmětů, celkem vás tak čeká 27 nemocnic, 189 nemocí a nepřeberné množství vybavení, které si můžete do svých špitálů pořídit. Každé rozšíření hráče zavede do nových oblastí, ve kterých se budou muset vypořádat se specifickými místními nemocemi a výzvami.

Bigfoot vás zavede do mrazivého kraje Pointy Mountains, ve kterém slavný yetti Bartholomew F. Yeti už dlouho žádá o zkvalitnění zdravotnických služeb. Pan Yeti bude potřebovat vaši pomoc při léčení nových nemocí, jako je prochladlé rameno, bardská horečka či polární zářez!

V Pebberley Island začnete své dobrodružství ve vlahém podnebí Pebberley Reef, načež vyrazíte do neprozkoumané oblasti Overgrowth, abyste nakonec zdolali horu Topless Mountain při pokusu o odhalení ztraceného tajemství věčného mládí.

Při průchodu Close Encounters vás budou doprovázet všudypřítomné zprávy o setkání s mimozemšťany. Připravte se na konspirační teorie, tajné komplexy a neobvyklé nemoci, jako jsou vědecká terorie či ztráta lidství. Možná vám budou muset pomoci doktoři z jiných světů...

Dáváte-li přednost ekologii a Matce přírodě, žádný problém! V Off The Grid na vás při cestě za ekologicky přívětivým úspěchem čeká zcela nový herní mechanismus. Navštivte první ekologické město v Two Point County, pusťte se do zahradničení a dejte pozor, ať nechytíte hnilobu kořenů nebo zelené prsty!

Vydejte se zpátky v čase s úchvatnou kolekcí 26 retro a starožitných předmětů, které si můžete po svých nemocnicích rozmístit díky Retro Items Pack, nebo v sobě probuďte svého vnitřního umělce s balíkem Exhibition Items Pack. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  Destruction AllStars

  4

  Werewolf The Apocalypse – Earthblood

  9

  Super Mario 3D World + Bowser's Fury

  9

  Hitman III

  9

  Persona 5 Strikers

  9

  The Nioh Collection