thumbnail

Trailer na Star Wars Battlefront 2 láká na nedávno vydanou Celebration edici a nový obsah

Martin Šmíd , 16.12.2019 16:36,  8

Multiplayerová hra Star Wars Battlefront II je tu s námi už dva roky. Za tu dobu vývojáři ze studia DICE hru upravili dle zpětné vazby, hlavně byl odstraněn pay to win systém, no a také přidali nový obsah. Začátkem prosince EA vydala speciální Celebration edici, kterou je možné si koupit digitálně na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Ta stojí zhruba tisícovku, za kterou dostanete nejen původní hru s posledním updatem, ale také další dodatečný obsah, včetně toho inspirovaného posledním filmem Star Wars: Vzestup Skywalkera, který se do hry dostává dnes.

Ten přináší novou planetu inspirovanou džunglí, nové postavy (červený Infiltrator class Sith Trooper, jehož doplní ještě Jet Trooper a pro Odboj Gunner a Spy), dvě nové mimozemské rasy a nechybí ani hrdinové s designem nového filmu - Rey, Kylo Ren a Finn. Nový obsah bude dostupný nejen v klasickém multiplayeru, ale také pro režim Heroes vs. Villains. Níže v novince se můžete podívat na oznamující trailer.

Vývojáři ze studia DICE slibují, že i ve třetím roce budou zásobovat hru novým zajímavým obsahem, aby měli hráči důvod se vracet. Třeba na konci ledna se do hry dostanou dva noví hrdinové - BB-8 a BB-9E. A to má být dle vývojářů jen začátek.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Persona 5 Strikers

  9

  Hitman III

  9

  Super Mario 3D World + Bowser's Fury

  9

  The Nioh Collection

  4

  Werewolf The Apocalypse – Earthblood

  6

  Destruction AllStars