thumbnail

Trailer na příběhovou kampaň hry Gears 5

Martin Šmíd , 19.08.2019 20:03,  40

Fanoušci série Gears of War se dnes odpoledne dočkali ukázky z režimu Horda z připravovaného pátého dílu. Před několika okamžiky vývojáři ze studia The Coalition vypustili nový trailer i na tu zřejmě nejočekávanější část celého balíčku, a to příběhovou kampaň. „Svět se rozpadá. Rasa Swarm podplatila armádu robotů koalice a přepadává lidská města. S blížícím se nebezpečím se Kait Diazová stahuje do ústraní, aby odhalila svou spojitost s nepřítelem a zjistila, co je skutečným nebezpečím pro Seru – totiž ona sama,“ stojí v popisku příběhové kampaně. Na trailer se podívejte níže v novince. Hra Gears 5 vychází už začátkem září pro konzoli Xbox One a PC.

Zdroj: Tisková zpráva

Kait Diazová - Kait se narodila a byla vychována mimo formální soudní pravomoc COG. Její matka Reyna byla náčelnicí izolované vesnice Outsider. Přesto má ale Kait rovněž hluboká rodinná pouta k COG: její nedávno zesnulý otec byl vysoce uznávaným podplukovníkem v Kyvadlové válce a strýc Oscar byl mnohonásobně vyznamenaným frontovým příslušníkem jednotek Gear v počátečních letech války s Locusty. Ale ani po přijetí do COG nikdo neví, zda ji považovat za loajální, neví to dokonce ani ona sama.

Kaitin náhrdelník - Kait nikdy nikomu neřekla o náhrdelníku Locustů, který jí dala její matka těsně před smrtí, a tíha tohoto tajemství ji doslova sžírá. Toto napětí v ní roste, zatímco tým bojuje proti Swarmu a dozvídá se podrobnosti o Kaitině minulosti.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Erica

  9

  Fire Emblem: Three Houses

  8

  Control

  9

  Astral Chain

  8

  DOOM (1-3)

  10

  Monster Hunter World: Iceborne