thumbnail

The Last of Us Part II je ve finální fázi vývoje, stáhněte si do PS4 dynamické pozadí

Martin Šmíd , 11.02.2020 15:21,  56

Vývojáři ze studia Naughty Dog dnes oznámili, že se pomalu blíží k dokončení své nové akční hry The Last of Us Part II, která vstupuje do poslední fáze vývoje. Už se tedy budou jen vychytávat chyby a hra ladit, aby všechny fanoušky čekal ten nejlepší zážitek. Protože je vývoj téměř u konce, vývojáři hodlají s fanoušky více komunikovat v následujících týdnech a mají i několik zajímavých oznámení.

Od 27. února do 1. března proběhne v Bostonu akce PAX East, kde nebudou vývojáři z Naughty Dogu chybět, přičemž návštěvníci si budou moci vůbec poprvé zahrát The Last of Us Part II. Určitě se tak dočkáme spousty nových záběrů z hraní. Demoverze bude obsahovat jednu z počátečních pasáží, v níž se musí Ellie a Dina vydat z Jacksonu do okolních oblastí, kde bude spousta infikovaných. Demo má mít zhruba hodinu, a jak vývojáři říkají, ukáže jen malou část z toho, co pak hráče čeká v plné verzi.

Zdroj: Tisková zpráva

Dále vývojáři oznámili spolupráci s Dark Horse na zcela nové 8 palců velké sošce Ellie. Další podrobnosti naleznete na oficiální stránce - odkaz . 

Pokud se na The Last of Us Part II těšíte, můžete si stáhnout i pěkné dynamické pozadí do konzole PlayStation 4. Kód pro Evropu je - 9DEK-PKNG-N445

A ještě nové obrázky 

The Last of Us Part II vychází 29. května exkluzivně pro konzoli PlayStation 4

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Resident Evil 3

  7

  Ion Fury

  8

  Trials of Mana

  8

  MotoGP 20

  7

  Minecraft Dungeons

  9

  Final Fantasy VII Remake