thumbnail

The Elder Scrolls Online slaví 10 milionů hráčů, můžete hrát týden zdarma

Martin Šmíd , 30.11.2017 12:24,  7

Vývojáři ze ZeniMax Online Studios dnes oznámili, že jejich povedenou akční RPG MMO hru The Elder Scrolls Online si už zahrálo deset milionů hráčů, přičemž mnozí z nich ji hrají pravidelně. Při této příležitosti tu máme jednak nový pěkný trailer, ale také oznámení dvou akcí.

První je, že hráči na PC a konzoli PlayStation 4 mohou hrát sedm dní hru zcela zdarma. „Od dnešního dne do 6. prosince mají hráči PC, PS4 a Mac 7 plných dní k objevování Tamrielu, vytvoření a vylepšování své postavy, plnění úkolů a procházení dungeonů a vytvářet si tak svůj vlastní příběh v doposud nejvelkolepějším Elder Scrolls dobrodružství,“ píše se v tiskové zprávě. A co bezplatný přístup zahrnuje? „Přístup ke kompletní základní hře full The Elder Scrolls Online (vyjma ESO:Morrowind). Jděte kamkoliv chcete a dělejte, co se vám zlíbí po stovky hodin v neuvěřitelně obrovském fantastickém světě. 500 jednotek herní měny zdarma: Všechny účty obdrží 500 korun (Crowns) určených k útratě v herním obchodě k zakoupení unikátních mazlíčků, pomocných svitků, lektvarů a více. Herní postup, který byl vytvořen v rámci všech eventů Hraní Zdarma zůstává zachován pro ty, kteří se rozhodnou do hry vrátit. Všechny postavy, zakoupená herní měna nebo předměty a herní postup zůstane zachován v případě, že si hráči zakoupí hru u některého z našich obchodních partnerů, kde je dostupná v krabicové verzi. Hráči PlayStation 4 budou k hraní potřebovat aktivní členství PlayStation Plus a hru pro hraní zdarma mohou stahovat v PlayStation Store již nyní,“ stojí v oznámení.

Bezplatné vyzkoušení není jedinou věcí, kterou chtejí vývojáři oslavit důležitý milník. Také si připravili pro hráče speciální event. „Od 30. 11. 2017 16:00 hod, do 6. 12. 2017 16:00 hod, se mohou všichni hráči účastnit speciálního eventu #10MILLIONSTORIES DUNGEON EVENT a získat tak šanci vyhrát bonusové herní předměty, jako jsou mazlíčci, kostýmy a další. Hráči budou mít za úkol jednoduše dokončit vybraný dungeon, který naleznou přes tzv. Dungeon Finder ve hře. Navíc hráči získají za dokončení dungeonu mysteriózní bednu s odměnou. Dungeon eventu se mohou účastnit všichni hráči s jakoukoliv platformou a kdekoliv na světě,“ píší vývojáři k eventu.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2

  10

  Ratchet & Clank: Rift Apart

  6

  Biomutant

  4

  Dungeons and Dragons: Dark Alliance

  8

  The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

  8

  Chivalry 2