thumbnail

Tento týden vyjde několik zajímavých her, hlavní událostí je Kingdom Come: Deliverance

Martin Šmíd , 12.02.2018 13:28,  15

Alespoň u nás je tento týden ve znamení jedné hry, a to Kingdom Come: Deliverance od vývojářů z Warhorse Studios. Už brzy se tedy dozvíme, jak se toto ambiciózní realistické akční RPGčko ze středověku povedlo, a jestli naváže na jiné úspěšné české hry. Samozřejmě ale tento týden nevyjde jen Kingdom Come: Deliverance, ale i několik dalších docela zajímavých her, kterým se vyplatí věnovat pozornost. Vše naleznete níže v novince.

Zdroj: Konzolista.cz

Kingdom Come: Deliverance - Tento týden je zcela jistě ve znamení akční RPG hry Kingdom Come: Deliverance , která láká nejen na pěkné vizuální zpracování, ale také zajímavý příběh a realistickou hratelnost. „Pozvedni meč a bojuj, abys pomstil brutální vraždu svých rodičů, kterou má na svědomí plenící maďarská armáda, v historickém RPG prostředí rozvrácených Čech. Dějištěm je země odvěkých konfliktů: tento vazal Svaté říše římské je v obležení ambiciózního a nelítostného krále Zikmunda, který je vládcem sousedního Maďarska. Když jeho vojska vtrhnou do země, budeš muset spojit síly s místním šlechticem, který se jim snaží čelit. Každý nový úkol přináší obtížná rozhodnutí, která prověří tvůj úsudek. Buď tě čeká pořádná odměna nebo silná nevraživost: záleží na tom, jak budeš hrát. Každý zážitek pomůže rozvíjet tvé dovednosti, umožní ti naučit se nové schopnosti a vylepšit si zbraně a výbavu,“ stojí v popisku. Už tento týden vám přineseme obsáhlou recenzi, v níž se dozvíte, jak hra dopadla.

Dynasty Warriors 9 - Fanoušci Dynasty Warriors série se tento týden konečně dočkají očekávaného devátého dílu, který do populární hack and slash série přinese řadu novinek. Samozřejmě se můžete opět těšit na epický příběh, který ale bude doplněn upraveným soubojovým systémem, ale také velkým otevřeným světem, jenž má mít řadu rozmanitých lokací. Po lesy, pouště až hory. Samozřejmostí je i spousta hratelných postav, ať už půjde o navrátilce z předchozích dílů nebo zcela nové.

Owlboy – Tento týden vyjde pro konzole i akční 2D plošinovka Owlboy, která před zhruba dvěma lety slavila obrovský úspěch na PC. V ní se chopíte Otuse, němé sovy, která se musí naučit schopnosti přežít a hlavně se bude muset vydat zachránit svět.

Secret of Mana – Fanoušky klasických japonských RPGček by mohl zaujmout tento týden kompletní 3D remake klasiky Secret of Mana, který s kompletně novým vizuálním zpracováním nabídne i upravenou hratelnost a několik dalších novinek.

Fe - Fanoušky plošinovek bude chtít zaujmout i EA se svoji hrou Fe od studia Zoink Games. Hlavní hrdinkou hry je liška jménem Fe, která bude muset prozkoumávat svět, ale zároveň komunikovat s ostatními zvířaty za pomocí zpěvu. Hra má kromě originální hratelnosti obsahovat i spoustu tajemství, které čekají, až budou odhaleny.  

Bayonetta pro Switch - Tento týden vyjdou i remastery akčních her Bayonetta a Bayonetta 2 pro konzoli Nintendo Switch. Těšit se můžete na vylepšenou vizuální stránku, ale také kompletní obsah u obou her. 

Apex Construct – Tento týden si přijdou na své i majitelé headsetu PlayStation VR, protože vyjde hra Apex Construct. Ta se odehrává v blízké budoucnosti, kdy se po světě prochází nemilosrdní roboti. Ti jsou výsledkem různých pokusů lidstva. Vy se ujmete posledního žijícího člověka na naší planetě, přičemž budete muset prozkoumávat svět a odhalovat jeho tajemství, a hlavně, co že se to s ním stalo.

Další hry vycházející tento týden

The Fall Part 2: Unbound 
Guilt Battle Arena 
Knockout League 
Mahjong Carnival 
Monster Energy Supercross: The Official Videogame 
Pinstripe 
Pop-Up Pilgrims 
Schacht 
True Fear: Forsaken Souls – Part 1 
Sprint Vector 
South Park: The Stick of Truth (vychází samostatně pro PS4 a Xbox One)

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Call of Cthulhu

  9

  SoulCalibur VI

  8

  Marvel's Spider-Man: Válka gangů

  7

  Lego DC Super-Villains

  10

  Red Dead Redemption 2

  8

  FIFA 19