thumbnail

Taktická hra Phoenix Point: Behemoth Edition vyšla pro konzole

Martin Šmíd , 08.10.2021 11:56,  8

Pokud máte rádi taktické strategie ve stylu XCOMu, určitě vás bude zajímat, že vyšla pro konzole hra Phoenix Point od studia Snapshot Games. Ta zaznamenala dříve velký úspěch na PC, no a nyní se dostává na konzole ve vylepšené a hlavně kompletní verzi, která obsahuje i veškerý dodatečný obsah.

„Phoenix Point přináší novou kombinaci tahové strategie a akce: Země byla obsazena a mutující mimozemská hrozba ohrožuje poslední zbytky lidstva. Je na vás, abyste vedli hnutí pozemského odporu: objevujte zpustošenou planetu, budujte základny, zkoumejte nové technologie, spravujte zdroje v globálním měřítku a bojujte v plnohodnotných tahových taktických bitvách o přežití. V rámci spolupráce s různými frakcemi musíte sjednotit lidstvo a zachránit planetu díky diplomatickému systému hry Phoenix Point, anebo rozdrtit všechny soupeře vojenskou mocí –, zatímco budete bojovat proti hordám nebezpečných mutantů po celém světě.“

„Hra Phoenix Point: Behemoth Edition byla navržena tak, aby se na konzolích cítila jako doma díky přepracovanému rozhraní a ovládacímu schématu a aby byla akce na ovladačích zcela intuitivní. Hra běží v 1080|30 FPS na PlayStation®4 a Xbox One, ale hráči na PlayStation®5 a Xbox Series X si ji mohou užít ve 4K|60 FPS, přičemž bezplatný upgrade pro verzi nové generace vyjde někdy po vydání. Phoenix Point: Behemoth Edition obsahuje kompletní hru plus čtyři velká rozšíření DLC („Blood and Titanium“, „Legacy of the Ancients“” „Festering Skies“ a „Corrupted Horizons“) a také bonusový balíček zbraní, skiny exkluzivní pro konzole a spoustu aktualizací a vylepšení, které si vyžádala komunita,“ stojí v popisku konzolové verze.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Kena: Bridge of Spirits

  7

  Life is Strange: True Colors

  9

  Tales of Arise

  7

  World War Z: Aftermath

  7

  Back 4 Blood

  8

  Alan Wake Remastered