thumbnail

Studio Platinum Games spustilo Kickstarter kampaň na The Wonderful 101: Remastered

Martin Šmíd , 03.02.2020 21:22,  6

Japonské studio Platinum Games spustilo před několika okamžiky kampaň na Kickstarteru, která láká na hru The Wonderful 101: Remastered. Vývojáři pomocí ní chtějí vybrat peníze, aby mohli vytvořit remaster své povedené akční hry z konzole Nintendo Wii U a vydat ji na současné platformy. Vývojáři stanovili pro Nintendo Switch už 50 tisíc amerických dolarů, což se jim podařilo vybrat během několika minut po spuštění. Hra ovšem může vyjít i pro konzoli PlayStation 4, ale na tuto verzi potřebují vývojáři 500 tisíc amerických dolarů.

„Ačkoliv studio Platinum Games rostlo během let díky hráčům a našim fanouškům, stále se nám nepodařilo realizovat naplno náš cíl, a to možnost si sami vydávat vlastní značky. S vaší podporou doufáme, že budeme moci přinést hru The Wonderful 101 novým hráčům na dalších platformách, ale také přidáme další nový obsah,“ stojí v oznámení vývojářů.

„Tato akční adventura vás vtáhne do boje proti tzv. GEATHJERKŮM – zlí vetřelci, kteří si v minulosti snažili podmanit celou planetu Zemi a teď jsou zase zpět, aby dokončili naši zkázu! Ve hře The Wonderful 101 máte za úkol ovládat skupinu hrdinů, kteří jsou odtrhnuti z jejich normálního života, aby zachránili planetu Zemi. Will Wedgewood je učitel na základní škole v Blossom City, ale pro některé je znám jako Wonder-Red, mladý tajemný génius a brzy také vůdce hrdinů The Wonderful 100. K němu se také připojí Eliot Hooker (pod maskou znám jako Wonder-Blue), detektiv z oddělení Los Angeleské policie. Každý člen The Wonderful 101 má specifické Unite Morph vlastnosti, které umožňují přeměňovat skupinu hrdinů na objekty a to například: obří pěst (Unite Hand), mocný meč (Unite Sword) a nebo taky ohnivou pěst známou jako Unite Gun. Všechny schopnosti závisí na počtu hrdinů ve skupině, tak si dávejte pozor na obyvatelé, kteří křičí o pomoc – můžete si je přidat do týmu a získáte tak větší šanci zničit vetřelce,“ stojí v popisku hry.

Na kampaň se dostanete kliknutím na následující link .

Zdroj: Tisková zpráva

UPDATE: Studio Platinum Games vybralo peníze na Nintendo Switch, PC a PlayStation 4 verzi hry. 

UPDATE 2: Studio Platinum Games přidalo další cíle. 

Oznamující trailer

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Nioh 2 - DLC The Tengu's Disciple

  9

  F1 2020

  8

  Marvel’s Iron Man VR

  9

  Creaks

  9

  Desperados III

  7

  Destroy All Humans!