thumbnail

Studio CD Projekt RED se rozrůstá, multiplayerová hra ze světa Cyberpunku 2077 se ruší

Martin Šmíd , 30.03.2021 19:30,  26

Studio CD Projekt RED stojící za úspěšnou videoherní sérií Zaklínač nebo akční RPG hrou Cyberpunk 2077 dnes oznámilo, že se rozrůstá. Koupilo totiž studio Digital Scapes Studios sídlící v kanadském Vancouveru. To už delší dobu s vývojáři z CD projekt RED spolupracovalo, takže nákup je vlastně i logickým vyústěním. „Tým v Digital Scapes je naším důvěrným partnerem. Spolupracujeme s ním už více jak tři roky a důvěřujeme mu. Už při vývoji hry Cyberpunk 2077 nám hodně pomohl, ať už s vývojem nebo optimalizací různých funkcí. Do budoucna nám náš nový tým pomůže zdokonalovat naše technologie. Věříme, že nesmírně talentovaní vývojáři z Digital Scapes jsou dokonalým základem při budování týmu CD projekt RED Vancouver,“ řekl v oznámení Pawel Zawodny z CD Projekt RED.

Během dnešního oznámení jsme se následně dozvěděli i novinky ohledně multiplayerové hry ze světa Cyberpunku 2077. Ta už bohužel nadále není ve vývoji. „Dříve jsme naznačovali, že naší další hrou bude multiplayerový Cyberpunk, ale rozhodli jsme se plány přehodnotit,“ stojí v oznámení. Místo samostatné multiplayerové hry se chtějí vývojáři zaměřit na implementaci online elementů do všechny svých připravovaných her. Nevíme tedy, co se s multiplayerem stalo, jestli přijde jako rozšíření do Cyberpunku 2077 nebo si ho vývojáři nechají až pro případné pokračování. Musíme počkat na další podrobnosti.

No a došlo i na next-gen verzi hry Zaklínač 3, která byla oznámena v minulém roce. Ta bude nabízet vylepšenou grafiku s podporou ray-tracingu, lepší framerate, rychlé nahrávací časy a vylepšení. Ta dne dnešních informací vyjde v druhé polovině letošního roku.

 

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Bravely Default 2

  8

  Monster Hunter Rise

  9

  Persona 5 Strikers

  8

  Oddworld: Soulstorm

  10

  It Takes Two

  8

  Outriders