thumbnail

Studio Bloober Team v současnosti pracuje na dvou velkých hrách, vyjádřilo se k víkendovému leaku

Martin Šmíd , 08.07.2021 19:25,  12

O víkendu jsme vás informovali, že studio Bloober Team (The Medium) dostalo v posledních letech od Evropské Unie peníze hned na tři videoherní projekty. Na oficiálních stránkách EU jsme se pak dozvěděli i informace o těchto hrách. Pokud jste novinku prošvihli, můžete si ji přečíst kliknutím na následující - link . Dnes šéf studia Tomasz Gawlikowski pro server IGN oznámil, že ani jedna z odhalených her už není ve vývoji. „Online spekulace založené na zastaralých nebo neúplných informacích mohou často vést k zvláštním teoriím, proto oceňujeme, že se nás na zmíněné hry ptáte," napsal serveru IGN s tím, že financování umožnilo studiu pustit se do vývoje několika riskantních projektů, přičemž potvrdil, že třeba ze hry s pracovním názvem H20 se stal Layers of Fear 2, který vyšel už v roce 2019.

„Také jste se nás zeptali na dva další projekty s pracovními názvy Dum Spiro a Black. Po mnoha konceptech Dum Spiro jsme dospěli k závěru, že nemůžeme dodat hru, která by byla citlivá k vybranému tématu a zároveň komerčně životaschopná. Podobně na tom je i hra s pracovním názvem BLACK. Ta se změnila, a ačkoliv ji stále vyvíjíme pod tímto názvem, jde o odlišný projekt, než jaký byl popsán na webu EU,“ stojí dále v oznámení.

„V současnosti máme dva aktivní projekty. Jeden je v pre-produkci a jeden v produkci. Oba budou daleko rozsáhlejší než The Medium, nicméně žádný z těchto projektů není založený na tom, o čem se v posledních dnech na internetu píše,“ napsal Tomasz Gawlikowski na otázku, jestli vyvíjí nový Silent Hill.

Zdroj: IGN

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Sonic Colors: Ultimate

  8

  Little Nightmares II

  9

  Deathloop

  9

  Ghost of Tsushima Director's Cut

  9

  Tales of Arise

  9

  Psychonauts 2