thumbnail

Streamovací služba Google Stadia bude nově dostupná v osmi dalších zemích, mezi nimi je i ČR a SK

Martin Šmíd , 07.12.2020 19:48,  31

Před zhruba rokem byla spuštěna streamovací služba Google Stadia, která neměla zrovna povedený start, a v posledních měsících jsme o ní moc neslyšeli. Google ale pracuje na zlepšení, lepší nabídce her a hlavně zavedení v nových zemích. Dnes trochu nečekaně oznámil, že Google Stadia se dostává i k nám, a to už v následujících hodinách.

„Vytvořili jsme Stadii, abychom zpřístupnili skvělé hry. Nemusíte si kupovat nový hardware, protože Stadia pracuje s tím, co už vlastníte, ať už jde o notebooky, stolní počítače, kompatibilní mobilní telefony nebo tablety. Stadia funguje okamžitě, bez čekání na stažení nebo aktualizaci her. Nyní mohou hrát na Stadii miliony nových hráčů, jakmile bude k dispozici v osmi dalších zemích. Pokud jste v Rakousku, Česku, Maďarsku, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, na Slovensku nebo ve Švýcarsku, můžete se zaregistrovat na Stadia.com. Přístup ke Stadia se objeví v těchto zemích v následujících 24 hodinách,“ stojí v oznámení.

Pokud se zaregistrujete, můžete využít měsíční předplatné Stadia Pro, které je na první měsíc zdarma. To obsahuje přístup k několika vybraným hrám, mezi nimiž je Hitman 2, Hello Neighbor: Secret Neighbor, Into the Breach, Kine, Monster Jam Steel Titans a Everspace.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  10

  Ratchet & Clank: Rift Apart

  9

  Mass Effect: Legendary Edition

  8

  MotoGP 21

  9

  Final Fantasy VII Remake Intergrade

  6

  Biomutant

  9

  Subnautica: Below Zero