thumbnail

Square Enix vypustil pěkný úvodní filmeček ke Kingdom Hearts III

Martin Šmíd , 10.12.2018 12:00,  6

Koncem ledna příštího roku vyjde očekávaná akční RPG hra Kingdom Hearts III, díky níž se budeme moci znovu setkat s oblíbenými hrdiny a postavičkami ze světů Disneye. Pro Square Enix jde o velmi důležitou hru, i proto na ní začíná docela dost lákat. Dnes tu máme třeba nový trailer, který představuje úvodní filmeček. Podívat se na něj můžete níže v novince.

Kingdom Hearts III vyjde pro konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: Tisková zpráva

Oficiální popisek hry 

KINGDOM HEARTS III vypráví příběh síly přátelství, zatímco se Sora a jeho přátelé vydávají na cestu plnou nebezpečí. Hra KINGDOM HEARTS III, jejíž děj je zasazen do rozlehlých světů Disney a Pixar, sleduje cestu hrdiny jménem Sora, mladého chlapce a nic netušícího dědice nezměrné moci. Po jeho boku stane Kačer Donald a Goofy, aby se společně postavili ďábelské síle známé jako Heartless.

Klíčové prvky:

 • Dobrodružství ve světě Disney a Pixar - Vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství napříč Disney a Pixar univerzem a ochraňte je před invazí Bezcitných. Setkejte se s mnoha ikonickými hrdiny, jako jsou ti z Toy Story, Monsters Inc., Big Hero 6, Tangled, Hercules a mnohem více!

 • Uvolněte sílu Keyblades - Mysteriózní a mocné Keyblades na sebe nyní mohou brát další podoby s novými schopnostmi, pohyby a animacemi. Vybavte se několika Keyblades a provádějte nejrůznější komba a odemkněte tak velkolepé útoky!

 • Zažijte Magii - Sesílejte vizuálně působivá a mocná magická kouzla. Přivolejte si na pomoc ikonické hrdiny Disney-Pixar a utvořte silný tým.

 • Vzrušující a akční souboje - Objevujte a přímo interagujte se světy Disney-Pixar. Bojujte se zástupy nepřátel a zažijte unikátní prvky hratelnosti navržené speciálně pro každý svět.

 • Klasické minihry Disney - Dejte si pauzu od zachraňování světa a užijte si jednu z více než 20 miniher inspirovaných klasickými krátkými filmy od Disney.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Borderlands 3

  10

  Monster Hunter World: Iceborne

  8

  Control

  9

  The Legend of Zelda Link’s Awakening

  7

  FIFA 20

  8

  GreedFall