thumbnail

Spuštění druhé sezóny pro Call of Duty Vanguard a Warzone Pacific bylo odloženo, vývojáři chtějí nejdříve vyřešit většinu problémů

Martin Šmíd , 21.01.2022 12:55,  14

Pokud hrajete akční hry Call of Duty Vanguard a Call of Duty Warzone Pacific, tak určitě víte, že se potýkají v současnosti s celou řadou problémů. Jsou si toho vědomi i vývojáři, a proto padlo rozhodnutí, že bude odloženo spuštění druhé sezóny o dvanáct dní na 14. února. Vývojáři do té doby chtějí hry opravit. „Jsme si vědomi vaší frustrace a slyšíme vás zcela jasně. K dnešnímu dni jsme nasadili řadu aktualizací, ale je toho nutné udělat více. Dodatečný čas na vývoj využijeme k vydání aktualizací, optimalizaci hratelnosti, opravě stability a vůbec k vylepšení celkového zážitku napříč hrami Call of Duty Vanguard, Call of Duty Modern Warfare, Call of Duty Black Ops Cold War a Call of Duty Warzone Pacific,“ stojí v oznámení vývojářů. Snad tedy dojde k brzké nápravě, aby pak nemohl během her létat Harry Potter - link .

Vývojáři v oznámení zároveň slíbili, že do budoucna budou pravidelněji informovat o chystaných aktualizacích, za což byli v minulosti hodně kritizováni. Je třeba nutné zmínit, že práce na aktualizacích byly v posledních týdnech zbrzděny nejen Vánocemi, ale také přetrvávajícími stávkami vývojářů.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Kirby and the Forgotten Land

  5

  The Sorrowvirus: A Faceless Short Story

  5

  Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition

  7

  Nintendo Switch Sports

  9

  Moss: Book II

  9

  LEGO Star Wars: The Skywalker Saga