thumbnail

Společnost Electronic Arts dokončila akvizici Codemasters

Martin Šmíd , 18.02.2021 13:49,  19

Společnost Electronic Arts před malou chvilkou oznámila, že dokončila akvizici společnosti Codemasters, která se v posledních letech soustředila na vývoj závodních her. Pod Electronic Arts tak nyní budou spadat jedny z nejoblíbenějších závodních značek jako Formula 1, DIRT, DiRT Rally/WRC, GRID, Project CARS a další. „Toto je začátek vzrušující nové éry závodních her a obsahu, protože spojujeme talentované týmy v Electronic Arts a Codemasters. Naše týmy budou celosvětovou velmocí v oblasti závodních her s úžasnými hrami pro hráče na všech platformách,“ řekl v oznámení Andrew Wilson, generální ředitel společnosti Electronic Arts.

„Dnešní den je mezníkem v historii Codemasters a vzrušujícím dnem pro všechny naše zaměstnance. Partnerství s EA nám umožní posunout naše uznávané značky do vyšších výšin a oslovit obrovské globální publikum. Společně můžeme vytvořit ještě působivější závodní zážitky pro fanoušky po celém světě," říká v oznámení Frank Sagnier, generální ředitel společnosti Codemasters.

Společnost Electronic Arts zaplatila za Codemasters kolem 1,2 miliardy amerických dolarů. Částka byla vyplacena podle tiskové zprávy v hotovosti.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  3

  Necromunda: Hired Gun

  9

  Mass Effect: Legendary Edition

  9

  Resident Evil Village

  8

  New Pokémon Snap

  9

  Final Fantasy VII Remake Intergrade

  5

  Hood: Outlaws & Legends