thumbnail

Dračí akce Scalebound oficiálně zrušena - UPDATE

Martin Šmíd , 09.01.2017 20:33,  218

Je tomu už několik let, co byla oznámena ambiciózní dračí akce Scalebound od studia Platinum Games pro konzoli Xbox One a PC. Naposledy jsme o ní slyšeli v minulém roce na E3, přičemž dnes přišel server Kotaku s informací, že hra má obrovské problémy, které zřejmě vyústí v její zrušení. Microsoft následně poslal Kotaku informaci, že více bude moci o hře Scalebound říci v brzké době. Že má hra problémy, poukazuje ostatně i skutečnost, že jí Microsoft nezmínil v očekávaných hrách pro tento rok, navíc odstranil i Scalebound stránku z oficiální Xbox stránky.

UPDATE: Zrušení hry Scalebound potvrdilo i několik zdrojů britského Eurogameru. Podle nich ukončilo studio Platinum Games spolupráci s Microsoftem na hře koncem minulého roku.

UPDATE 2: Microsoft zrušení akce Scalebound od Platinum Games oficiálně potvrdil. „Po důkladném zvážení jsme došli k rozhodnutí zrušit hru Scalebound. Usilovně ale pracujeme na úžasném lineupu her, který bude dostupný v tomto roce pro naše fanoušky, zahrnující Halo Wars 2, Crackdown 3, State of Decay 2, Sea of Thieves a spousty dalších skvělých zážitků,“ stojí v oznámení Microsoftu.

Zdroj: Kotaku

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Minecraft Dungeons

  6

  Assetto Corsa Competizione

  8

  Trials of Mana

  8

  Marvel’s Iron Man VR

  7

  Mafia II: Definitive Edition

  9

  Desperados III