thumbnail

Spekulace: Rockstar Games připravuje velké rozšíření pro Red Dead Redemption 2 a remake prvního dílu

Martin Šmíd , 22.07.2019 14:24,  36

Studio Rockstar Games se sem tam připomene, když vydává nový obsah do online částí svých her Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption 2. Kromě tohoto nového obsahu má dle neověřeného uživatele Redditu s nickem throwaway11113454 pracovat ještě na dalších projektech spojených s Red Dead Redemption. Uživatel má mít informace od svého kamaráda, který pracuje ve studiu Rockstar Games. Je pochopitelně nemožné si toto tvrzení ověřit, takže je nutné obezřetně přistupovat i k následujícím informacím.

Každopádně podle throwaway11113454 má Rockstar Games připravovat velké rozšíření pro Red Dead Redemption 2, v němž se opět objeví Arthur. Vývoj je někde v polovině a s vydáním se má počítat na začátek příštího roku. Druhým projektem pak má být kompletní remake prvního dílu Red Dead Redemption, který má kromě nové vizuální stránky nabídnout i mechanismy, které se objevily v pokračování. Vývojáři navíc mají přidat i nové dialogy a vůbec hru lépe propojit s Red Dead Redemption 2. S vydáním se má poté počítat na konec roku 2020 nebo začátek 2021. Remake má mít ve studiu nyní velkou prioritu a byli k němu přiřazeni podle informací z Redditu i vývojáři, kteří pracovali na obsahu pro Red Dead Online.

Více v současnosti nevíme. Jak už jsme ovšem zmínili, zdroj informací nejde ověřit, proto jde zatím pouze o spekulace. Ty se mohou, ale také nemusí potvrdit.


UPDATE: Ukázalo se, že jde jen o výmysl fanouška, který si ze všech vystřelil.

Zdroj: wccftech.com

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Returnal

  9

  Subnautica: Below Zero

  9

  Mass Effect: Legendary Edition

  5

  Hood: Outlaws & Legends

  10

  Ratchet & Clank: Rift Apart

  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2