thumbnail

Sony oznámila PlayStation 5 prezentaci

Martin Šmíd , 29.05.2020 17:08,  148

Společnost Sony Interactive Entertainment před malou chvilkou oznámila, že 4. června od 22:00 našeho času uspořádá PlayStation 5 prezentaci, která bude trvat něco málo přes hodinu. Během této prezentace, která dle Sony bude mít stejnou úroveň, jako kdyby se pořádala během E3 v Los Angeles, uvidíme první hry od studií po celém světě, která v posledních měsících usilovně pracovala, aby využila sílu nové konzole PlayStation 5.

Jim Ryan pro oficiální PlayStation Blog řekl, že příští týden nám hráčům ukážou, co budeme moci na konzoli PlayStation 5 hrát, až se koncem roku dostane na trh. Následně pro magazín GamesIndustry dodal, že plánují opět globální launch, který by neměl být ohrožen současnou situací. Každopádně prezentace příští týden odhalí jen první novinky. O dalších nás bude Sony informovat v dalších měsících.

Microsoft v minulosti oznámil, že bude i nadále vydávat své hry na starší konzoli Xbox One a PC. Jim Ryan ale říká, že Sony má v tomto jinou strategii. „Věříme v generace. Vždy když se chystáme na konzoli nové generace, měla by zahrnovat funkce a výhody, které předchozí generace neobsahuje. A podle našeho názoru by studia měla vytvářet hry, které tyto výhody využijí. Myslíme, že je čas dát PlayStation komunitě něco nového, něco, co si užijí pouze na PlayStationu 5,“ říká Ryan a odkazuje na hry, gamepad DualSense, 3D zvuk nebo velmi rychlý SSD disk.

Více informací v tuto chvíli nemáme, ale těch pár dní to už vydržíme. Co říkáte?

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Call of Duty: Black Ops Cold War

  8

  DiRT 5

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital

  9

  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

  9

  Astro's Playroom

  10

  Demon's Souls