thumbnail

Sledujte s námi Inside Xbox na akci X019

Martin Šmíd , 14.11.2019 18:30,  53

Stejně jako minulý rok i letos pořádá Microsoft fanouškovskou akci X019, která tentokrát bude probíhat v následujících dnech v Londýně. Už dnes večer od 21:00 budete moci sledovat speciální prezentaci Inside Xbox, během níž se ukáže řada připravovaných first-party her jako Bleeding Edge nebo Wasteland 3. Představena blíže bude i služba Project xCloud a rovněž jsou slíbeny i novinky ohledně Xbox Game Pass Ultimate.

„Sledujte s námi v Londýně X019, každoroční celosvětovou událost na oslavu všeho, co se týká Xboxu. Tato akce bude plná nových informací, produktů a překvapení a samozřejmě fanouškovského festivalu Xbox FanFest, a vše se bude streamovat na Inside Xbox. Oslavy osobně navštíví tisíce fanoušků Xboxu a další miliony se jich zúčastní online. Stream bude přenášen na Mixeru ve dnech 14. - 16. Listopadu,“ stojí v popisku akce X019.

Jakmile bude dostupný stream, tak ho níže v novince doplníme. Nemusíte se tedy bát, že byste o něj přišli. Vše zajímavé vám následně shrneme v novinkovém zpravodajství.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Project CARS 3

  7

  Battletoads

  8

  Fall Guys: Ultimate Knockout

  7

  Marvel’s Avengers

  8

  WRC 9

  7

  Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning