thumbnail

Sledujte prezentaci hry Marvel's Avengers

Martin Šmíd , 24.06.2020 18:00,  20

Před zhruba rokem vývojáři ze studia Crystal Dynamics představili svoji novou akční hru Marvel's Avengers, která je ve vývoji pro současné i next-gen konzole. Dnes od 19:00 můžete sledovat speciální prezentaci, během níž bude hra blíže představena, a dočkáme se řady nových záběrů z hraní. Prezentaci můžete sledovat níže v novince. Po skončení zde naleznete záznam.

„Marvel’s Avengers začínají v Den A, kdy Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhalují technicky vyspělé ústředí Avengerů v San Franciscu — včetně svého vlastního helicarrieru poháněného experimentálním zdrojem energie. Oslava se však strašlivě zvrtne, když katastrofická nehoda vyústí v obrovskou zkázu. Vina za tuto tragédii padá na Avengery, kteří se rozpadnou. O pět let později, když jsou všichni superhrdinové postaveni mimo zákon a svět je v nebezpečí, je jedinou nadějí znovu svolat nejsilnější hrdiny na Zemi,“ stojí v oficiálním popisku.

Hra Marvel's Avengers vyjde začátkem září. U nás bude dostupná s českými titulky.

Zdroj: Tisková zpráva

UPDATE: Přidán záznam streamu. Můžete se ovšem podívat jen na důležité části, ať už jde o gameplay ukázku nebo představení kooperativního režimu. Jak se vám hra líbí?

Záznam celé prezentace

Gameplay video

Představení kooperativního režimu

Marvel's Avengers: The MODOK Threat Trailer

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Marvel’s Iron Man VR

  7

  Ion Fury

  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

  9

  Desperados III

  7

  Mafia II: Definitive Edition

  7

  Minecraft Dungeons