thumbnail

Sezóna 5 v Destiny 2 přinese hned tři nové speciální legendární zbraně

Martin Šmíd , 23.11.2018 12:23,  39

Mezi hráči Destiny 2 si získaly velkou oblibu speciální takzvané pinnacle zbraně, které bylo možné získat v cruciblu za hodně těžké úkoly. Jednalo se hlavně o výborné hand cannony Luna's Howl a Not Forgotten. Ty bude možné získat i nadále, ale vývojáři ze studia Bungie si připravili pro pátou sezónu i další tři nové zbraně. Ty navíc nebudou omezeny jen na crucible, ale bude možné je získat i v dalších aktivitách.

První zbraní je Fusion Rifle Loaded Question, kterou bude možné získat od Zavaly za quest, který bude nutné plnit ve Strike misích (500 killů Fusion puškou, 1000 arc killů a dokončení 40 strike misí). Když je tato zbraň plně nabitá, tak bude dávat větší poškození a zabitý protivník navíc následně exploduje. Druhou zbraní je samopal Breakneck, který bude rychleji střílet a dávat větší poškození. Tato zbraň se dle vývojářů bude skvěle hodit pro Gambit, kde bude možné ji také získat, protože umožní rychle likvidovat velké množství nepřátel, což je zde velmi důležité. Abyste ji získali, budete muset zabíjet protivníky samopalem a zároveň dokončit 40 Gambit zápasů. Třetí zbraní bude primární granátomet The Mountaintop, který bude možné získat v Cruciblu za nahrání 2100 bodů v Competitive playlistu a nějaká ta zabití granátometem. Jeho devízou je skutečnost, že dokáže střílet nalepující granáty, které hned explodují a zabíjí tak protivníka. Zdá se, že půjde v PvP o jednu z dalších velmi silných zbraní.

Pátá sezóna v Destiny 2 startuje už příští týden 27. listopadu. Zbraně budou dostupné pro všechny hráče, stejně jako další obsah páté sezóny. O týden později pak vyjde rozšíření Black Armory s prémiovým obsahem.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Oddworld: Soulstorm

  8

  Outriders

  8

  Monster Hunter Rise

  8

  New Pokémon Snap

  10

  It Takes Two

  8

  MotoGP 21