thumbnail

Seriál Pán prstenů má oficiální název, teaser

Martin Šmíd , 19.01.2022 16:12,  66

Společnost amazon Studios dnes oznámila, že očekávaný seriál Pán prstenů má od dnešního dne oficiální název. Jmenuje se The Lord of the Rings: The Rings of Power a premiéru bude mít už 2. září letošního roku.

„Připravovaný seriál společnosti Amazon Studios vůbec poprvé přivádí na obrazovky hrdinské legendy bájného Druhého věku historie Středozemě. Toto epické drama se odehrává tisíce let před událostmi z knih J. R. R. Tolkiena Hobit a Pán prstenů a zavede diváky do doby, v níž se utvářely velké mocnosti, království stoupala ke slávě a padala do záhuby, nepravděpodobní hrdinové procházeli zkouškami, naděje visela na nejtenčích nitkách a největší padouch, který kdy vzešel z Tolkienova pera, hrozil zahalit celý svět do temnoty,“ píše se v tiskové zprávě.

„Seriál začíná v době relativního míru a sleduje známé i nové postavy, které čelí dlouho obávanému návratu zla do Středozemě. Od nejtemnějších hlubin Mlžných hor, přes majestátní lesy hlavního města elfů Lindonu, úchvatné ostrovní království Númenor až po nejvzdálenější kouty mapy, tato království a postavy vyryjí dědictví, které bude žít ještě dlouho po jejich odchodu,“ stojí v popisku seriálu.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Moss: Book II

  8

  Sniper Elite 5

  5

  The Sorrowvirus: A Faceless Short Story

  6

  Lucky's Tale

  8

  Tiny Tina's Wonderlands

  8

  Sifu