thumbnail

Rozšíření Beyond Light pro Destiny 2 se opozdí

Martin Šmíd , 16.07.2020 19:24,  19

Vývojáři ze studia Bungie nedávno oznámili velkou podporu pro svoji akční hru Destiny 2, která bude trvat minimálně ještě v následujících třech letech. Součástí plánů je i velké rozšíření Beyond Light, s nímž se původně počítalo na konec září, ale dnes byl bohužel oznámen odklad na 10. listopadu.

„Beyond Light je prvním rozšířením v plánované nové trilogii velkých rozšíření a zároveň začátkem nové éry Destiny 2. Máme nový silný příběh a skvělé nové funkce, které fanoušky potěší. Naším cílem je jako vždy udělat to nejlepší možné rozšíření. Bohužel to bude vyžadovat další čas, a proto jsme se rozhodli posunout datum vydání. Posledních několik měsíců bylo pro nás velkou výzvou během současné pandemie. Naučili jsme se tvořit společně novým způsobem. I přes tyto překážky jsme odhodláni poskytovat stejnou úroveň kvality jako doposud. Během následujících týdnů odhalíme více ohledně toho, na čem pracujeme pro Beyond Light, a také co to znamená pro současnou sezónu, která se po odložení prodlužuje do 10. listopadu. Beyond Light připravuje neuvěřitelnou budoucnost pro Destiny 2," stojí v oznámení vývojářů.

Destiny 2 vyjde koncem letošního roku i pro konzole nové generace PlayStation 5 a Xbox Series X, na nichž nabídne nativní 4K rozlišení a podporu pro 60fps.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Gears 5 Hivebusters

  7

  Nioh 2 - DLC The First Samurai

  9

  Hitman III

  9

  Devil May Cry 5: Special Edition

  8

  Destiny 2: Beyond Light

  8

  Immortals Fenyx Rising