thumbnail

Resident Evil 8 má být opět ve first-person pohledu, původně mělo jít o Resident Evil Revelations 3

Martin Šmíd , 06.04.2020 11:07,  26

Je veřejným tajemstvím, že už v Capcomu vzniká osmý díl úspěšné série Resident Evil. Oficiálně o něm zatím nic nevíme, takže se musíme spokojit s různými úniky či neověřenými informacemi. Jako těmi od člověka s nickem AestheticGamer, který ovšem v minulosti prokázal, že má ohledně Capcomu a série Resident Evil velmi dobré informace. Na twitteru o víkendu zmínil, že Resident Evil 8 má vyjít v příštím roce pro současné a budoucí konzole.

Vždy ovšem nešlo podle jeho slov o Resident Evil 8, protože tato hra začala vznikat jako Resident Evil: Revelations 3. Protože ale testy byly hodně pozitivní a samotné vedení Capcomu si myslí, že jde o výbornou hru, stalo se z ní regulérní pokračování a vývojáři dostali další rok na vývoj. Během něho mají upravit příběh, aby pasoval do hlavní série, který se točí kolem okultismu, šílenství a halucinací, ale také postavy a hratelnost. Hra má být opět viděna z first-person pohledu, který se u předchozího dílu osvědčil, přičemž si má zachovat i děsivou atmosféru s řadou lekaček. AestheticGamer dodal, že předchozí informace ohledně vlkodlaků a tak dále se sice zakládaly na tom, co Capcom zkoušel, ale byly zastaralé a nepopisují současnou verzi hry.

AestheticGamer také připomněl, že Capcom vždy rád experimentoval s Resident Evil sérií, takže by se fanoušci neměli bát, že by Resident Evil 8 měl nějak trpět kvůli tomu, že byl původně zamýšlen jako Resident Evil Revelations 3. Ostatně samotná Resident Evil Revelations série vznikla z různých testů a plánů na jiné hry. První díl vznikl z testu, jak dobře běží Resident Evil 5 na konzoli Nintendo 3DS. Druhý díl pak z plánů na DLCčka pro Resident Evil 6.

Zdroj: twitter

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Returnal

  10

  It Takes Two

  8

  Monster Hunter Rise

  8

  Outriders

  9

  Resident Evil Village

  8

  Oddworld: Soulstorm