thumbnail

Remedy oznamuje Alan Wake Remastered pro konzole PlayStation a Xbox

Martin Šmíd , 07.09.2021 15:07,  76

Studio Remedy Entertainment před malou chvilkou oznámilo hru Alan Wake Remastered, která bude k dispozici letos během podzimu pro PC a konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S. Více podrobností v oznámení není, takže musíme počkat.

„S radostí vám mohu oznámit, že v době psaní tohoto článku se hra Alan Wake Remastered blíží ke svému dokončení. Potvrzeno, oznámeno, chystá se ve spolupráci s vydavatelstvím Epic Games. Multiplatformně. Na PC v obchodě Epic Games Store, na Xbox a vůbec poprvé na PlayStation, a to pro současnou i předchozí generaci. Tohle je pro vás. Alan Wake vyšel před více než 11 lety a za tu dobu jste nám znovu a znovu říkali, jak moc máte tu hru, příběh, postavy a lore rádi. A na tom nám velmi záleží. I my tuto hru milujeme. Já ji miluji. Remaster přichází díky vaší podpoře, kterou jste Alanu Wakeovi po celá ta léta věnovali. Proto jsme považovali za vhodné učinit toto oznámení zde, na stránkách The Sudden Stop, které jsou nedílnou součástí komunity Remedy již od roku 2012, kdy začínaly jako fanouškovské stránky Alana Wakea. Komunita Remedy by bez The Sudden Stop nebyla tím, čím je dnes, a my jsme vám chtěli vyjádřit svůj vděk tím, že vás o hře Alan Wake Remastered informujeme právě zde. Takže děkujeme tobě, Rachel, i všem ostatním za podporu Remedy a našich her po všechny ty roky,“ říká v oznámení Sam Lake z Remedy.

„Původní hra byla k dispozici pouze pro Xbox 360 a o několik let později i pro PC. Jsme nadšeni možností přinést remasterovanou verzi pro novou generaci platforem. Těším se, až se dozvím, co si o Alanu Wakeovi myslíte. Alan Wake Remastered je původní zážitek, který jste si před lety zamilovali. To jsme nechtěli měnit. Ale vizuální stránka všeho, včetně modelu postavy samotného Alana Wakea a filmových záběrů, byla aktualizována a vylepšena. Hra Alan Wake Remastered bude uvedena na trh letos na podzim. Zůstaňte naladěni pro další informace, které se brzy dozvíte,“ dodává. Remaster kromě vylepšené vizuální stránky nabídne i všechna vydaná DLCčka.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  Šmoulové: Mise Zlobýl

  8

  Crysis Remastered Trilogy

  7

  NHL 22

  7

  Chorus

  5

  Battlefield 2042

  4

  Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition