thumbnail

Remake hry Final Fantasy VII míří na PlayStation 5 - UPDATE

Martin Šmíd , 25.02.2021 23:55,  19

Spekulace nelhaly. Herní vydavatel Square Enix oznámil výborný remake hry Final Fantasy VII pro konzoli PlayStation 5, na které bude mít značně vylepšené vizuální zpracování (detailnější modely postav, lepší nasvícení i kvalitnější textury), rychlejší nahrávací časy, Photo režim i podporu DualSense gamepadu. Vývojáři připravují i dva režimy zobrazení. Na první hra poběží v rozlišení 4K při 30fps, na druhém v nižším rozlišení, ale zase v 60fps.

Fanoušky určitě potěší i zcela nová kapitola Integrade v rámci PlayStation 5 verze, v níž se objeví postava Yuffie. Pokud vlastníte PlayStation 4 verzi, budete moci upgradovat na PlayStation 5 verzi zcela zdarma. Jen tedy budete muset dokoupit zmíněnou novou epizodu samostatně. Hra Final Fantasy VII Remake Integrade vyjde 10. června letošního roku.

Zdroj: Tisková zpráva

Tisková zpráva

FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE využívá všech výhod nejnovější generace konzolí a jeho hadwaru, zahrnuje řadu grafických, herních a systémových vylepšení pro PS5:

Ponořte se do města Midgar jako nikdy dřív, s vylepšenými texturami, osvětlením a prostředím na pozadí. Hráči si mohou přepínat mezi dvěma herními režimy. "Grafický režim" upřednostňuje grafiku s vysokým 4K rozlišením a "Režim výkonu" který upřednostňuje plynulý pohyb díky 60 fps.

 • Zachyťte své okamžiky ze hry díky přidanému foto režimu.
 • Užijte si pohlcující bitvy pomocí bezdrátového DualSense ovladače s integrací haptické zpětné vazby a užijte si dynamické závody s adaptivní spouští.
 • Nové nastavení obtížnosti na "klasická" poskytuje nový způsob hraní.
 • Užijte si rychlost načítání.

Kromě zmíněných nových vylepšení FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE také obsahuje zbrusu novou epizodu s Yuffie jako hlavní postavou. V tomto novém dobrodružství hrajete za Yuffie Kisaragi, která proniká do temné Shinra Corporation, aby ukradla mocnou materii a vrátila slávu své vlasti. Zahrajte si spolu s novými postavami a užijte si rozšířený herní zážitek s několika novými bojovými herními doplňky.

Hráči, kteří si zakoupili FINAL FANTASY VII REMAKE na PS4™ a upgradovali na PS5, si mohou epizodu s Yuffie zakoupit samostatně z obchodu PlayStation®Store. Majitelé diskové verze budou pro upgrade potřebovat konzoli PS5 s diskovou jednotkou.

FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE bude k dispozici jako fyzická i digitální Standart Edice a digitálně i jako Deluxe Edice na PlayStation®Store. Digitální Deluxe Edice přináší i mini soundtrack zahrnující písně jako "Descendant of Shinobi" a digitální artbook zahrnující koncept arty a kresby postav. Předobjednávky digitální edice zahrnují bonusovou zbraň Cacstar, kterou využijete v nové epizodě s Yuffie. Fyzická Standart edice bude k dostání u vybraných prodejců.

Trailery

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  3

  Necromunda: Hired Gun

  5

  Hood: Outlaws & Legends

  8

  New Pokémon Snap

  8

  MotoGP 21

  9

  Mass Effect: Legendary Edition

  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2