thumbnail

Red Dead Online má nabídnout vlastní battle royale režim i příběhové mise

Martin Šmíd , 27.11.2018 13:32,  24

Studio Rockstar Games včera oznámilo, že dnes začne očekávaná beta Red Dead Online, která je součástí hry Red Dead Redemption II. Oznámení bohužel nepřineslo žádné konkrétní informace, ty jsou slíbeny až na dnešek. Ještě než se ale Rockstar Games vyjádří k tomu, co vše bude a nebude Red Dead Online obsahovat, unikly na internet první podrobnosti. Ty pak potvrzují dřívější úniky, hlavně tedy v tom, že bude zařazen i battle royale režim s názvem Make It Count, určený pro 32 hráčů. V něm nemá být dostupná celá mapa, na níž by se samozřejmě hráči jen těžko naháněli, hlavně na začátku, ale vždy vyznačené území kolem městečka Strawberry, ale i dalších lokací jako Stillwater Creek a Tall Trees. Území se následně bude zmenšovat a cílem pochopitelně je, abyste přežili.

Make It Count ale má být pochopitelně jen jednou částí docela robustní multiplayerové části, pro niž si měli vývojáři připravit samostatné příběhové mise, které má být možné hrát s kamarády. Připraveny ale mají být i další klasičtější multiplayerové režimy, jako třeba Most Wanted, což má být klasický deathmatch, kde vítězí hráč s nejvíce killy. Jen s menším twistem v podobě toho, že když se bude hráč nacházet na prvním místě, bude na něj vypsána daleko větší odměna. Další režim Name Your Weapon je dost podobný s tím rozdílem, že do něj máte jít s jasně danými zbraněmi. Team Shootout má být zase variace na týmový deathmatch, Hostile Territory pak má být o zabírání zón a poslední režim Races, jak už název napovídá, mají být závody, kdy na koni budete projíždět vyznačenou trasu s checkpointy.

Je třeba zmínit, že studio Rockstar Games zatím nic z tohoto nepotvrdilo, takže si musíme počkat na konkrétní oficiální informace. Ty mají přijít během několika hodin.

Zdroj: vg247

Red Dead Online bude pochopitelně tématem několika následných dní a možná i týdnů. Ve studiu Rockstar Games už ale určitě mají plány i do budoucna, mezi nimiž by mohlo být třeba i zombie rozšíření ve stylu Undead Nightmare. Poukazovat by na to mohl easter egg, který u studny u kempu Bear Claw západně od Blackwateru ukazuje hlavního hrdinu v hodně nehezké formě.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  Assetto Corsa Competizione

  9

  Desperados III

  8

  Paper Mario: The Origami King

  9

  F1 2020

  10

  The Last of Us Part II

  9

  Creaks