thumbnail

První informace o hře Chernobylite, potvrzena pro konzole

Martin Šmíd , 07.02.2019 17:29,  12

Před několika dny jsme vám přinesli oznámení akční hry Chernobylite, která se točí kolem událostí v Černobylu. Dnes vývojářů ze studia The Farm 51 oznámili první podrobnosti, ale také potvrdili, že hra vyjde mimo PC i pro zatím neupřesněné konzole. Vzhledem k tomu, že vývoj je teprve na začátku, je možné vydání až na konzole další generace.

„26. dubna 1:23 místního času roku 1986. Den, kdy došlo k jaderné katastrofě v Černobylu a život 3500 lidí se navždy změnil. V té době jsi byl mladým, vášnivým a naivním fyzikem pracujícím uvnitř zařízení. Stejně jako mnozí další jsi ztratil to nejdražší, svoji lásku. O 30 let později se stále potýkáš s démony minulosti. Aby ses uklidnil, vracíš se na místo činu,“ stojí v oznámení. Vývojáři se nechali jen inspirovat jadernou havárií v Černobylu, kde stále unikají nebezpečné látky, díky čemuž se v celé zóně začaly dít hodně nepěkné věci. Každopádně hlavní hrdina by se měl vrátit hlavně kvůli tomu, aby našel svoji ztracenou přítelkyni a odhalil, co že se to tedy na místě děje. „Připravte se na konfrontaci nejen s radiací, ale také s hrozbou, která vyplývá z těchto nových, tajemných událostí.

Podle vývojářů se bude jednat o vědecko-fantastickou akční hororovou survival first-person hru, která se odehrává v otevřeném světě, kde svedeme spoustu náročných soubojů a budeme svědky nelineárního příběhu. To zní samozřejmě nadějně. Nyní jen počkat, jak se vše vývojářům povede. Datum vydání zatím stanoveno nebylo.

Zdroj: Tisková zpráva

První obrázky

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  The Legend of Zelda Link’s Awakening

  8

  GreedFall

  9

  Gears 5

  7

  Code Vein

  6

  GRID

  8

  Concrete Genie