thumbnail

Project Resistance je 4v1 asymetrická multiplayerová akce, trailer i videa z hraní

Martin Šmíd , 12.09.2019 08:28,  29

Capcom několik posledních dní lákal na novou hru ze série Resident Evil, která nese pracovní název Project Resistance. Dnes během Tokyo Games Show došlo k jejímu kompletnímu odhalení. Fanoušci klasických dílů budou asi zklamání, protože se jedná podle očekávání o multiplayerovou asymetrickou 4v1 survival hororovou akci. Capcom tak chce konkurovat hrám jako Friday the 13th: The Game nebo Predator: Hunting Grounds.

V každé hře se každopádně skupinka čtyř hráčů musí pokusit uniknout z děsivého komplexu, do něhož byla zavlečena za účelem výzkumu. Pátý hráč je bude skrze kamery sledovat a musí jim v jejich snažení zabránit tím, že bude před ně předkládat různé výzvy, ať už půjde o nepřátele, pasti, hádanky a další překážky. Má tak mít možnost posílat na skupinku přeživších nejen zombie a později i bosse, jejichž ovládání se může přímo zhostit, ale také ovlivňovat samotné prostředí. Spolupráce mezi přeživšími pak má být klíčem k úspěchu. Níže v novince se můžete podívat jednak na nový trailer, ale také gameplay ukázku, abyste si udělali lepší představu o tom, jak se bude hra hrát.

Od 4. do 7. října má probíhat uzavřená betaverze, do níž se můžete přihlásit skrze oficiální stránku hry - link . Další podrobnosti se dozvíme později.

Zdroj: Tisková zpráva

Trailer

Gameplay videa

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  WRC 9

  7

  Project CARS 3

  8

  Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1

  9

  Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

  7

  Marvel’s Avengers

  7

  FIFA 21