thumbnail

Prodeje The Last Of Us Part II trhají v České republice a na Slovensku rekordy

Martin Šmíd , 19.06.2020 14:49,  607

Dnes konečně vyšla očekávaná akční hra The Last Of Us Part II studia Naughty Dog, na níž se fanoušci prvního dílu těšili dlouhých sedm let. Není divu, že po velmi nadšených recenzích vzali obchody útokem, a to i v České republice a na Slovensku.

„S úderem včerejší půlnoci se spustil prodej dlouho očekávané hry The Last Of Us Part II, ve které hráči navážou na 7 let starý příběh Ellie a Joela v post-apokalyptickém prostředí plném nástrah a nebezpečí. Na pokračování hry se těšily po celém světě miliony hráčů, jejichž nedočkavost byla ještě podpořena mimořádně kladnými recenzemi tohoto kultovního titulu ze strany herních médií. Ačkoliv se počítalo s obrovským zájmen herních fanoušků, aktuální prodejní výsledky jsou skutečně mimořádné. Prodeje The Last of Us Part II během prvního dne po uvedení na trh jsou v České republice a na Slovensku historicky nejvyšší ve srovnání s jakýmkoli jiným titulem, který doposud vzešel z dílny PlayStation Studios. Nebývalý zájem o The Last Of Us Part II potvrzují i dlouhé fronty nedočkavých hráčů, které se o půlnoci tvořily u vybraných lokálních prodejců,“ stojí v dnešním oznámení.

Dá se počítat s tím, že podobně na tom jsou i další země a The Last Of Us Part II má našlápnuto stát se obrovským celosvětovým hitem, o němž se bude mluvit dlouhé měsíce nebo roky.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Tribes of Midgard

  8

  Chivalry 2

  7

  Mario Golf: Super Rush

  4

  Dungeons and Dragons: Dark Alliance

  8

  The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

  9

  Guilty Gear -Strive-