thumbnail

Pro Evolution Soccer série mění název na eFotball, nový ročník bude free-to-play

Martin Šmíd , 21.07.2021 11:06,  46

Konami už delší dobu avizovalo, že letošní ročník Pro Evolution Soccer se bude značně lišit a má připravit značku na budoucnost. Dnes bylo oznámeno, že série mění název na eFotball, navíc nový ročník vyjde formou free-to-play, jak se v posledních týdnech spekulovalo. Hra bude dostupná na PC i konzolích PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S od letošního podzimu, přičemž bude podporovat cross-play hraní napříč všemi platformami.

Série Pro Evolution Soccer byla doposud postavena na enginu FOX, který původně vznikl pro akční hru Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. To už ale nebude platit do budoucna, protože nový ročník bude využívat upravený Unreal Engine 4. „Díky síle konzolí nové generace a úzké spolupráci s elitními fotbalisty přinese eFotball doposud nejnapínavější a nejrealističtější fotbalovou hru. Konkrétní informace budeme sdílet později,“ řekl v oznámení producent Seitaro Kimura.

Během vydání bude možné hrát zdarma lokální zápasy s kluby jako FC Barcelona, Juventus, FC Bayern a Manchester United. Další budou oznámeny později a dostupné rovněž zdarma. Konami v tiskové zprávě potvrdilo, že některé herní režimy budou zpoplatněny, ale na přesnější informace o tom, jaké to budou, a jaká bude částka, si musíme počkat.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Mario Golf: Super Rush

  8

  Chivalry 2

  8

  Tribes of Midgard

  5

  Olympic Games Tokyo 2020: The Official Video Game

  5

  Alex Kidd in Miracle World DX

  8

  F1 2021